Administrator Systemu ofert pracy w województwo Łódzkie

1-4 z 4 ofert pracy

Sortuj wg
Lokalizacja
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt
  • Praca stała
  • Staż
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  0
  • Ostatni tydzień  0
  • IT Administrator

    CERI International Łódź, Łódzkie  +1 Lokalizacja

    IT Administrator Twój zakres obowiązków Zapewnienie dostępności systemu naszej platformy RPA Blue Prism Wdrażanie nowych platform / komponentów platform...
    30+ dni temu w gowork.pl

  • Administrator Stanów Magazynowych

    Praca.pl Łódź, Łódzkie  +19 lokalizacji

    Opis stanowiska Opis stanowiska: Kontrola stanów magazynowych. Wprowadzanie danych do systemu zarządzania magazynem. Przyjmowanie i wydawanie towarów...
    13 dni temu w mycv.pl

  • Administrator Systemów Informatycznych

    Praca.pl Łódź, Łódzkie  +18 lokalizacji

    Opis stanowiska Zadania: Utrzymanie systemów informatycznych w pełnej sprawności technicznej Monitorowanie systemów, usuwanie pojawiających się awarii oraz pode
    20 dni temu w mycv.pl

  • IT Infrastructure Administrator

    www.TeamQuest.pl Łódź, Łódzkie

    Our client is one of the largest suppliers of medical equipment in Poland. Their mission is to provide medical products of the highest quality, sourced from glo
    19 dni temu w jobdesk.pl

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla administrator systemu województwo łódzkie

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google