Praca agora w bytom

1-3 z 3
ofert pracy

Dodaj swoje CV Znajdź szybciej pracę!

Pracownik Inwentaryzacji

Polski HR – A-trybut - Bytom, Śląskie  +11 lokalizacji

Agora Obowiązki: przeliczanie towaru w sklepie i na magazynie dbałość o porządek w miejscu wykonywania zlecenia Wymagania: dyspozycyjność od popołudnia 9...
1 tydzień, 4 dni temu w www.praca.pl

Spam

Polski HR – A-trybut - Bytom, Śląskie  +8 lokalizacji

1 tydzień, 4 dni temu w praca.pl

Spam

Inwentaryzacja 9/10.02.2016 r - Bytom

A-TRYBUT - POLSKI HR - Bytom, Śląskie  +1 lokalizacja

Miejsce inwentaryzacji: Agora Bytom Obowiązki: przeliczanie towaru w sklepie i na magazynie. Dbałość o porządek w miejscu wykonywania zlecenia Wymagania...
1 tydzień, 3 dni temu w praca-tymczasowa.pl

Spam

Otrzymaj maila, gdy pojawią się nowe ogłoszenia dla agora bytom

x
Nasze wyszukiwarki