Praca bielsku podlaskim

1-4 z 4
ofert pracy

Kasjer/pracownik sklepu w Bielsku Podlaskim

InterKadra - Bielsk Podlaski, Podlaskie

Obowiązki: Praca przy obsłudze kasy fiskalnej. Obsługa klienta i prawidłowe rozliczenie z zakupów. Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie. Prace porządkowe...
10/07/2014 w InfoPraca

Podobne oferty pracy: bielsk podlaski

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

NORDHUS - Bielsk Podlaski, Podlaskie

z siedzibą w Bielsku Podlaskim.
6 dni, 8 godzin temu w pracuj.pl

Opieka nad osobą starszą. - nowe

Bielsk Podlaski, Podlaskie

Poszukuję opiekunki dla starszej pani w Bielsku Podlaskim. Płaca do uzgodnienia. Więcej informacji pod nr tel. 694 715 ---.
18 godzin, 41 minut temu w bialystokonline.pl

Zatrudnię kucharza i barmana - nowe

Zatrudnię kucharza i barmana do nowo powstającej kawiarni w Bielsku Podlaskim. Mile widziane osoby z DOŚWIADCZENIEM, kreatywne, lubiące gotować i...
1 dzień, 20 godzin temu w bialystokonline.pl

Otrzymuj nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!

Filtruj wyszukiwanie:

Pokaż filtry
Sortuj wg:

Data publikacji

Wynagrodzenie miesięczne

Godziny pracy

Doświadczenie

+ Zobacz wszystkie filtry

Statystyki pracy związane z pracownik sklepu:

Nasze wyszukiwarki