Biolog Molekularny

OncoArendi Therapeutics - Warszawa, Mazowieckie

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za projektowanie i przygotowywanie wektorów ekspresyjnych w układach bakteryjnych i eukariotycznych, oczyszczanie...
4 dni, 21 godzin temu w pracuj.pl

Biolog / Biotechnolog

BioCentrum - Kraków, Małopolskie

Opis stanowiska pracy: Biolog / Biotechnolog Zakres obowiązków: doświadczenie w realizacji projektów związanych z ekspresją białek rekombinowanych w...
2 tygodnie, 5 dni temu w jobmatch.pl

Naukowiec (Biolog Molekularny/Biotechnolog)

HR Partners - Warszawa, Mazowieckie

Praktycznej znajomości technik biologii molekularnej z zakresu: rekombinacji DNA i oczyszczania białek. Doświadczenia w pracy w oparciu o technikę ELISA...
2 tygodnie, 3 dni temu w mypraca.pl

Otrzymuj nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!

Filtruj wyszukiwanie:

Pokaż filtry
Sortuj wg:

Data publikacji

Miasto

Województwo

Wynagrodzenie miesięczne

Firma

Forma zatrudnienia

Doświadczenie

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki