Fryzjer - Kolorysta

Rafał Potomski ATELIER - Kraków, Małopolskie

Oferujemy: pakiet nieodpłatnych szkoleń, które przygotują Cię do pracy w naszym AtelieR Podniesienie swojego prestiżu wraz z gwarancją rozwoju umiejętności w...
22/09/2014 w pracuj.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: rafal kraków

Doświadczony fryzjer/-ka poszukiwany

Dębniki, Kraków, Małopolskie

...do nowo powstającego salonu fryzjersko-kosmetycznego w Krakowie. Poszukujemy kandydata na stanowisko: Fryzjer stylista Wymagania: Zapał do pracy.
13/07/2014 w Krakusik.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: fryzjer wojewodztwo małopolskie

Fryzjer damsko-męski

ANETT SALON FRYZJERSKI - Kraków, Małopolskie

Zakres obowiązków: praca w zawodzie: fryzjer damsko-męski, 1/2 etatu. Wymagania: samodzielność.
5 dni, 5 godzin temu w tazamo.pl

ulubione

F.H.U. NOWAK ANNA NOWAK, AGNIESZKA NOWAK - Kraków, Małopolskie

Zakres obowiązków: strzyżenie, koloryzacja i inne zabiegi na włosy, Praca na pełny etatu lub 1/2 etatu. Wymagania: samodzielność na stanowisku.
2 dni, 5 godzin temu w tazamo.pl

ulubione
Otrzymuj nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!
Pokaż filtry
15 25 50

Odległość

Data publikacji

Wynagrodzenie miesięczne

Nasze wyszukiwarki