Dodaj Twoje CV Znajdź szybciej pracę!

Fryzjerka

Klient serwisu gazetapraca.pl - Wrocław, Dolnośląskie

Fryzjerka WROCŁAW dolnośląskie FryzjerkĘ damsko/ mĘskĄ na samodz. Stanowisko, na peŁny etat, z doŚw min 3 lata 603-260----.
1 tydzień, 6 dni temu w gazetapraca.pl

Dodaj do ulubionych ·Spam

Fryzjerka damsko-męska

Zakład Fryzjerski Dorota Piotrowska - Wrocław, Dolnośląskie

Zatrudnię fryzjerkę damsko-męską na umowę o pracę. Zakład istnieje od 20 lat i posiada dużą bazę klientów. Praca w godz. 10-18, w sob. 9-14. Zakład znajduje...
2 tygodnie, 4 dni temu w InfoPraca

Fryzjer

P.U.P. - Siedlce, Mazowieckie (21 km od: Wrocław)

Wykonywanie usług fryzjerskich (fryzjerstwo damsko. Męskie).
1 tydzień, 2 dni temu w liderpracy.pl

Fryzjer

Zakład Fryzjerski Aga Dmowska Beata - Siedlce, Mazowieckie (21 km od: Wrocław)

Zakres obowiązków: wykonywanie usług fryzjerskich (fryzjerstwo damsko. Męskie). Wymagania: staż pracy min. 3 lata.
1 tydzień, 2 dni temu w tazamo.pl

Fryzjer

Fryzjerstwo damsko-męskie. Kontakt osobisty w godz. 8.00-15.00.
2 tygodnie, 4 dni temu w liderpracy.pl

x
Pokaż filtry
15 25 50

Odległość

Data publikacji

Miasto

Województwo

Wynagrodzenie miesięczne

Godziny pracy

Doświadczenie

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki