Sprzątanie domu w Starej Miłosnej

Praca 1-2 razy w tygodniu. Szukamy Pani dokładnej, pedantycznej i uczciwej. Informację o sobie wraz z 1 zdjęciem proszę przesyłać przez Gumtree.
2 dni, 21 godzin temu w gumtree.pl

ulubione

Pani do sprzątania biura. Umowa o pracę.

Obowiązki: codzienne sprzątanie powierzchni biurowej (mycie podłóg, wycieranie kurzy, odkurzanie, wynoszenie śmieci itp), Doświadczenie w pracy o podobnym...
1 dzień, 21 godzin temu w gumtree.pl

ulubione

Barmanka zmiany porannej

Kraków, Małopolskie

Praca obejmuje poranne sprzątanie części sal, przygotowanie baru do pracy, zamówienie towarów, drobne czynności administracyjne i obsługę gości. Wymagamy...

ulubione

Przyjmę osobę do sprzatania

Zależy jaki kto prędki) Sprzątanie dotyczy prac wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. CV proszę wysyłać poprzez formularz gumtree, pozdrawiam.

ulubione

Sprzątanie klatek schodowych

...Panie prosimy o kontakt: # osobisty w siedzibie firmy w godz. 09:00-14:00 (pokój nr 15) # telefoniczny (nr wewn. 28) # mailowy przez formularz portalu gumtree

ulubione
Otrzymuj nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!
Pokaż filtry
15 25 50

Data publikacji

Wynagrodzenie miesięczne

Godziny pracy

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki