Sprzątanie biura w Krakowie

Kraków, Małopolskie

Sprzątanie/mycie prysznica. Mycie szafek kuchennych raz w miesiącu Zainteresowane osoby prosimy o odpowiedź poprzez formularz gumtree. Podając swój numer...
1 dzień, 14 godzin temu w gumtree.pl

ulubione

Pani do sprzątania biura. Umowa o pracę.

Obowiązki: codzienne sprzątanie powierzchni biurowej (mycie podłóg, wycieranie kurzy, odkurzanie, wynoszenie śmieci itp), Doświadczenie w pracy o podobnym...
2 dni, 14 godzin temu w gumtree.pl

ulubione

Barmanka zmiany porannej

Praca obejmuje poranne sprzątanie części sal, przygotowanie baru do pracy, zamówienie towarów, drobne czynności administracyjne i obsługę gości. Wymagamy...

ulubione

Przyjmę osobę do sprzatania

Zależy jaki kto prędki) Sprzątanie dotyczy prac wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. CV proszę wysyłać poprzez formularz gumtree, pozdrawiam.

ulubione
Otrzymuj nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!
Pokaż filtry
15 25 50

Data publikacji

Wynagrodzenie miesięczne

Godziny pracy

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki