Praca higienistki stomatologicznej

1-3 z 3
ofert pracy

Asystentka stomatologiczna - do prowadzenia warsztatów...

Dental Nanotechnology - Częstochowa, Śląskie

Opis stanowiska: Poszukujemy młodej, uśmiechniętej, lubiącej dzieci higienistki lub asystentki stomatologicznej do przeprowadzania na terenie szkół i...
05/09/2014 w InfoPraca

ulubione

Podobne oferty pracy: asystentka stomatologiczna wojewodztwo śląskie

Higienistka i Asystentka

Jeleniogórski

Szukamy higienistki i asystentki stomatologicznej do pracy w charakterze nauczyciela/wykładowcy.
3 tygodnie, 4 dni temu w ogloszenia.jelonka.com

ulubione

Podobne oferty pracy: asystentki stomatologicznej

Asystentka stomatologiczna

Kraków, Małopolskie

...do gabinetu stomatologicznego ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Miejsce pracy: Kraków Od kandydatów wymagamy: Ukończonej szkoły dla higienistki stomatologicznej.
3 tygodnie, 6 dni temu w Bazaro

ulubione

Podobne oferty pracy: asystentka stomatologiczna kraków

Pokaż filtry
15 25 50

Data publikacji

Miasto

Województwo

Wynagrodzenie miesięczne

Godziny pracy

Doświadczenie

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki