Inżynieria ofert pracy w gdynia, pomorskie

  • vector  2
  • emagine  1
  • nordea bank  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt
  • Praca stała  3
  • Staż  1
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  4
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  4
  • Ostatni tydzień  33
  • Technical Project Engineer

    DEME Group Gdynia, Pomorskie  +16 lokalizacji

    At DEME, we work together on the cutting edge of technology in a challenging and rapidly changing world. Through our activities in the dredging, off-shore, infr
    3 dni temu w Talent.com

  • Senior Full-stack Engineer

    Daytrip Gdynia, Pomorskie  +1 Lokalizacja

    We are looking for talented engineers to tame our growth
    26 dni temu w Talent.com

  • Senior Backend Engineer Nodejs Expressjs Nestjs AWS Postgres

    ClickUp Gdynia, Pomorskie  +4 lokalizacje

    ClickUp is the world’s only all-in-one productivity platform that flexes to the way people want to work. It replaces all individual workplace productivity tools
    Brutto/rok: 39 000 PLN
    11 dni temu w Talent.com

    ClickUp Gdynia, Pomorskie  +2 lokalizacje

  • Tapicer

    nowe DĄB GDYNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gdynia, Pomorskie

    -Samodzielność w pracy. Rzetelność/sumienność/dokładność. Umiejętność szybkiego i sprawnego rozwiązywania problemów Inne wymaganiaMile widziane doświadczenie w
    1 dzień temu w Hitpraca

  • Kontroler jakości produkcji

    L.M. Group Poland Gdynia, Pomorskie  +6 lokalizacji

    Kontroler jakości produkcji Jesteśmy międzynarodową agencją rekruta.
    5 dni temu w InfoPraca

  • Commissioning Engineer Marine Automation

    Kdr HR Gdynia, Pomorskie

    WORK DESCRIPTION: Work in an international environment at sites located world-wide in start-up and commissioning of selected systems (automation/electrotechnica

  • Data Leakage Prevention Engineer

    nordea bank Gdynia, Pomorskie

    Responsibilities: Design and implement DLP use cases to protect from classified data leakage Working with stakeholders across functions and analysing Data Leaka
    10 dni temu w Talent.com

  • Senior Data Engineer

    Idego Gdynia, Pomorskie  +2 lokalizacje

    At Idego Group, you’ll work with people who find pleasure in programming and have deep knowledge about variety of technologies. You’ll work for our clients worl
    Brutto/rok: 33 000 PLN

  • Programista PLC/Automatyk @ Business Bridge Group

    Business Bridge Group Gdynia, Pomorskie

    Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i. Co ważniejsze. Z
    24 dni temu w Talent.com

    L.M. GROUP POLAND Gdynia, Pomorskie  +2 lokalizacje

    Obowiązki: obsługa narzędzi pomiarowych odbiór jakościowy produkcji zgodnie z wytycznymi prowadzenie dokumentacji i raportowanie wspiera produkcje w optymalizac
    7 dni temu w strefainzyniera.pl

    Gdynia, Pomorskie  +2 lokalizacje

    7 dni temu w goldenline.pl

    Idego Gdynia, Pomorskie

    Senior Data Engineer Gdynia, Pomeranian Voivodeship At Idego Group, you’ll work with people who find pleasure in programming and have deep knowledge about a var

  • Senior Site Reliability Engineer

    Acoustic Gdynia, Pomorskie

    We're on the lookout for a talented and experienced Senior Site Reliability Engineer to join our amazing SRE team here at Acoustic. We believe that the perfect

  • Senior Test Automation Engineer @ Devire

    Devire Gdynia, Pomorskie

    Location: hybrid work from Tricity or Warsaw Salary: B2B contract via Devire, 130-145 zł/h net + VAT Recruitment process: interview with Devire consultant + 1 m
    8 dni temu w Talent.com

  • QA Engineer

    Volue Gdynia, Pomorskie  +1 Lokalizacja

    Volue is a market leader in technologies and services that power the green transition. Around 800 employees work with more than 2 200 customers on energy, power
    Brutto/rok: 19 000 PLN

  • Kontroler jakości ds. dokumentacji jakościowej

    nowe Gdynia, Pomorskie

    Kontroler jakości ds. dokumentacji jakościowej Kontroler jakości ds. Dokumentacji jakościowej Kompletowanie, weryfikowanie i archiwizowanie dokumentów jakościow
    17 h 35 minut temu w Jobleads

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto
    7 dni temu w gazetapraca.pl

  • Project Development Engineer

    DEME Group Gdynia, Pomorskie  +15 lokalizacji

    9 dni temu w Talent.com

  • Senior Java Backend Engineer @ Emerge Soft Sp. Z o.o

    Emerge Soft Gdynia, Pomorskie  +4 lokalizacje

    About us Emerge Soft is not for everyone. To become a part of the team is required to be an independently thinking individual. We have a lot of successes and we
    Brutto/rok: 26 000 PLN
    14 dni temu w Talent.com

    L.M. GROUP POLAND Gdynia, Pomorskie  +6 lokalizacji

    5 dni temu w jobdesk.pl

  • Programista PLC/Automatyk

    Gdynia, Pomorskie  +1 Lokalizacja

    Na tym stanowisku zajmiesz się: programowaniem sterowników PLC, tworzeniem algorytmów, schematów elektrycznych (centrale wentylacyjne, pompy ciepła), przygotowy

    BUSINESS BRIDGE GROUP Gdynia, Pomorskie  +1 Lokalizacja

  • Ustawiacz maszyn

    Operowanie urządzeniem (Koło Widokowe); Obsługa techniczna oraz konserwacja obiektu; Dbanie o bezpieczeństwo techniczne obiektu i użytkowników; Wykonywanie bież
    4 dni temu w goldenline.pl

  • Pomocnik Montera Hydrauliki Siłowej - bez doświadczenia

    GS-Hydro Pomorskie, Gdynia, Pomorskie

    Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, a chcesz rozpocząć przygodę z pracą techniczną, zapraszamy do udziału w tej rekrutacji! GS-Hydro Sp. z o.o. Międzynarodowa f
    4 dni temu w Jobs.pl

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla inżynieria gdynia

1 2 3 4 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google