Kadra Zarządzająca ofert pracy w Nowy Sącz, Małopolskie

  • Zastępca Kierownika  2
  • Kierownik  1
  • Kierownik Projektu  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt
  • Praca stała  2
  • Staż
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat
  • Pełny etat  1
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  0
  • Ostatni tydzień  2
  • Kierownik wytwórni konstruckji stalowych

    Nowy Sącz, Małopolskie

    Zadania: prowadzanie nadzoru nad wytwarzaną konstrukcją na wytwórni. Inne wymagania1. Umiejętność cztytania dokumentacji technicznej. Rodzaj zatrudnieniaUmowa o
    Brutto/rok: 15 456 000 PLN
    5 dni temu w Hitpraca

  • Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Profesjonalnych Oświ

    Nowy Sącz, Małopolskie  +33 lokalizacje

    Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Profesjonalnych Oświetlenia LED. Key Account Manager Nowy Sącz, małopolskie Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Prof
    5 dni temu w Jobleads

  • Key Account Manager - Branża rolnicza

    Agencja pracy GoWork.pl Nowy Sącz, Małopolskie  +3 lokalizacje

    Key Account Manager. Branża rolnicza Obowiązki Sprzedaż środków do produkcji rolnej Pozyskiwanie nowych klientów Stałe kontakty z klientami i doradztwo z zakres
    30+ dni temu w gowork.pl

  • Zastępca Kierownika Magazynu

    AGATA Spółka Akcyjna Nowy Sącz, Małopolskie  +1 Lokalizacja

    Agata S.A. Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter,
    8 dni temu w Praca.pl

    Opis stanowiska Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Nadzór i współudział w przyjmowaniu i wydawaniu towarów; Zapewnienie właściwego magazynowan
    9 dni temu w mycv.pl

    Key Account Manager. Branża rolnicza Nowy Sącz, Małopolskie Key Account Manager. Branża rolnicza Nowy Sącz Nowy Sącz, małopolskie, Polska Key Account Manager. B
    30+ dni temu w Jobleads

    Ledolux Poland sp. z o.o Nowy Sącz, Małopolskie  +47 lokalizacji

    Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Profesjonalnych Oświetlenia LED. Key Account Manager Twój zakres obowiązków Sprzedaż i promowanie profesjonalnych przemy
    12 dni temu w gowork.pl

  • Key Account Manager na rynek zagraniczny

    Key Account Manager na rynek zagraniczny Nowy Sącz, Małopolskie Key Account Manager na rynek zagraniczny Nowy Sącz Nowy Sącz, Małopolskie, Polska KEY ACCOUNT MA

  • Koordynator Projektów budowlanych

    ULTIMUS Nowy Sącz, Małopolskie

    Firma podejmie współpracę, bądź zatrudni na etat kierownika z uprawnieniami do prowadzenia inwestycji na terenie Nowego Sącza.
    15 dni temu w lento.pl

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla kadra zarządzająca nowy sącz

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google