Dodaj swoje CV Znajdź szybciej pracę!

Kasjer/sprzedawca Włocławek

InterKadra 3 opinie - Włocławek, Kujawsko-Pomorskie

Obowiązki: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami...
4 tygodnie temu w InfoPraca

Podobne oferty pracy: włocławek

Spam

Kasjer-Sprzedawca

Dino Polska - Południe, Włocławek, Kujawsko-Pomorskie  +4 lokalizacje

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: KasjerSprzedawca Od kandydatów oczekujemy: Zaangażowanie i pracowitość Łatwość w nawiązywaniu kontaktów...
2 tygodnie, 5 dni temu w startpraca.pl

Spam

Sprzedawca Produktów Finansowych - Kasjer

Rtv euro agd - Włocławek, Kujawsko-Pomorskie  +2 lokalizacje

Nasze obecne wyzwanie, sprzedawca produktów finansowych. Kasjer miejsce pracy: włocławek na czym będzie polegała twoja praca? Naprofesjonalnej obsłudze...
1 tydzień, 4 dni temu w monsterpolska.pl

Spam
x
Pokaż filtry
15 25 50

Odległość

Data publikacji

Wynagrodzenie miesięczne

Zawód

Firma

Godziny pracy

Doświadczenie

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki