Elektryk

PW PARTNER Sp. k. - Krotoszyn, Wielkopolskie

Ważne uprawnienia elektryczne SEP do 1kV. Doświadczenie. Mile widziane prawo jazdy kat. B.
17/07/2014 w pracawita.pl

Podobne oferty pracy: krotoszyn

Elektryk

PW PARTNER - Krotoszyn, Wielkopolskie

B. Mile widziane prawo jazdy kat. Z o.o. Sp. ul. Ceglarska 1/7, 63-700 Krotoszyn w godz. 8-16 lub przesyłając na adres mailowy.
16/07/2014 w mypraca.pl

Podobne oferty pracy: elektryk wojewodztwo wielkopolskie

Monter reklam

Wymagania: prawo jazdy kat. B. dyspozycyjność. Umiejętność pracy w zespole. Gotowość do częstych podróży służbowych. Zdolności manualne. Mile widziana...
17/06/2014 w mypraca.pl

Podobne oferty pracy: monter reklam

Praca: przedstawiciel handlowy - Krotoszyn, wielkopolskie

Randstad - Krotoszyn, Wielkopolskie

Kontakt: Natalia Lachowicz +48 61 628 1- -- Liczba wakatów: 1 Rodzaj pracy: Praca stała Kategoria: Sprzedaż Numer referencyjny: 23767 Data ważności: 17...
1 tydzień, 4 dni temu w absolvent.pl

Specjalista ds. Administracyjnych

P.H.U. IN-PROOF - Trzemeszno, Wielkopolskie (11 km od: Krotoszyn)

Komunikatywna i swobodna znajomości j. Prawo jazdy kat. B. Stala i pewna praca. Wysokie wynagrodzenie 3500 Brutto Praca z doświadczonym młodym zespołem ludzi.
1 tydzień temu w praca.pl

Podobne oferty pracy: trzemeszno

Przedstawiciel handlowy

WĘGLOPOL - Unisław, Kujawsko-Pomorskie (10 km od: Krotoszyn)

Zakres obowiązków: przedstawiciel handlowy. Wymagane uprawnienia: prawo jazdy kat. B.
1 tydzień, 2 dni temu w tazamo.pl

Podobne oferty pracy: kobylin

Otrzymuj nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!

Filtruj wyszukiwanie:

Pokaż filtry
Sortuj wg:

Odległość

Data publikacji

Miasto

Województwo

Wynagrodzenie miesięczne

Godziny pracy

Doświadczenie

+ Zobacz wszystkie filtry

Statystyki pracy związane z elektryk:

Nasze wyszukiwarki