Przedstawiciel handlowy

Sanok, Podkarpackie

...Zakres obowiązków: Realizacja spotkań umówionych przez dział CALL CENTER Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kat.
18/09/2014 w owi.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: sanok

Instruktor Tańca

Sanok, Podkarpackie  +5 lokalizacji

Dyspozycyjność MILE WIDZIANE: Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód OFERUJEMY: Pracę w dużej i stabilnej Firmie w kreatywnym, zaangażowanym zespole ludzi...
19/09/2014 w eszukam.pl

ulubione

Przedstawiciel handlowy - sanok

Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu. Znajomość MS Office, w szczególności Excel. Wykształcenie min. Średnie. Znajomość rynku nowoczesnego.
3 tygodnie, 1 dzień temu w sanokcity.pl

ulubione

Przedstawiciel Handlowy - Brzozów

Brzozów, Podkarpackie (20 km od: Sanok)

3 tygodnie, 1 dzień temu w brzozowcity.pl

ulubione

Instruktor Rytmiki

Sanok, Podkarpackie  +6 lokalizacji

Umiejętność gry na instrumencie klawiszowym MILE WIDZIANE: Prawo jazdy kat. B i własny samochód OFERUJEMY: Pracę w dużej i stabilnej Firmie w kreatywnym...

ulubione
Otrzymuj nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!
Pokaż filtry
15 25 50

Odległość

Data publikacji

Miasto

Wynagrodzenie miesięczne

Godziny pracy

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki