Kierowca międzynarodowy kat. C E

Radomsko, Łódzkie

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Kierowca międzynarodowy kat. C E Numer referencyjny: KCEMG/OTTO/07/2014...
22/07/2014 w ottopraca.pl

Podobne oferty pracy: kierowca c e międzynarodowy

Kierowca (kat. C+e)

Work Service International - Praca, Łódzkie (15 km od: Radomsko)

warunek konieczny prawa jazdy oraz doświadczenia w pracy jako kierowca kat. C+E ADR – mile widziane wyjazdu do pracy własnym samochodem – mile widziane...
3 tygodnie, 3 dni temu w pracolinia.pl

Podobne oferty pracy: kierowca c e wojewodztwo łódzkie

Kierowca kat ce

Zakład Inżynieryjno-Budowlany HAS-BUD inż.Henryk Strąk - Jasień, Lubuskie (12 km od: Radomsko)

Zakres obowiązków: przewóz towarów. Wymagane: uprawnienia na przewóz rzeczy prawo jazdy kat. C + e
4 dni, 6 godzin temu w tazamo.pl

Kierowca

Września, Wielkopolskie (11 km od: Radomsko)

Firma transportowa zatrudni kierowce z kat. C e na autotransportera do przewozu samochodów w ruchu międzynarodowym. Bardzo dobre wynagrodzenie. TEL: 609886---
1 tydzień, 3 dni temu w forumtransportu.pl

Podobne oferty pracy: kierowca kat c radomsko

Kierowca transportu międzynarodowego

Firma transportowa zatrudni kierowcę z kat. C E na autotransportera do przewozu samochodów w ruchu międzynarodowym. Bardzo dobre wynagrodzenie. Tel...
1 tydzień, 2 dni temu w etransport.pl