Dodaj Twoje CV Znajdź szybciej pracę!

Kierowca ciągnika siodłowego

Global - Gdynia, Pomorskie

Kierowca ciągnika siodłowego, Global sp. Z o.o. Administracja biurowa, Stała, 2014-12-19 13:51:44, Gdynia, Pomorskie.
1 dzień, 9 godzin temu w gratka.pl

Dodaj do ulubionych ·Spam

Kierowca ciągnika

Andrzej Gliniecki - Zakład Usług Leśnych - Pomorskie

Zakres obowiązków: Wymagane prawo jazdy kat. B Wymagania: pozostałe: Sposób aplikowania: wymagane dokumenty: cv. Języki aplikowania: polski.
1 dzień, 5 godzin temu w Rejobs

KEL-TRANS Kamila Keller - Wejherowo, Pomorskie

Zakres obowiązków: transport drogowy towarów, załadunek i rozładunek kontenerów. Wymagania: prawo jazdy kat. C+E, doświadczenie w przewozach kontenerów min. 1...
1 tydzień, 5 dni temu w tazamo.pl