Dodaj Twoje CV Znajdź szybciej pracę!

Kierowca ciągnika siodłowego

Gdańsk, Pomorskie

Kierowca ciągnika siodłowego, 2015-01-26 11:54:14, Gdańsk, Pomorskie.
3 dni, 13 godzin temu w gratka.pl

Dodaj do ulubionych Spam

Kierowca ciągnika rolniczego

DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Pomorskie

Zakres obowiązków: prace transportowe na terenie zakładu, utrzymanie porządku Wymagania: wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe. Pożądane. Uprawnienia...
3 dni temu w Rejobs

Kierowca ciągnika siodłowego C+E

Żebrowiak - Rumia, Pomorskie

Kierowca ciągnika siodłowego C+E, Żebrowiak, Administracja biurowa, Stała, 2015-01-20 10:29:36, Rumia, Pomorskie.
1 tydzień, 2 dni temu w gratka.pl

Podobne oferty pracy: kierowca wejherowo

Kierowca

Jaromierz, Pomorskie

Kierowca, kierowca ciągnika siodłowego, Kategorie praw jazdy: C E, 0-5 lat, pomorskie, Jaromierz
13/11/2014 w forumtransportu.pl