Dodaj Twoje CV Znajdź szybciej pracę!

Kierowca ciągnika siodłowego

PHU Wantrans - Leźno, Pomorskie

Kierowca ciągnika siodłowego, PHU Wantrans, Administracja biurowa, Stała, 2015-03-20 13:47:48, Leźno, Pomorskie.
6 dni, 13 godzin temu w gratka.pl

Spam

Kierowca

Wargowo, Pomorskie

Kierowca, kierowca ciągnika siodłowego, Kategorie praw jazdy: C E, 0-5 lat, wielkopolskie, Wargowo
25/02/2015 w forumtransportu.pl

Podobne oferty pracy: kierowca c e szamotuły

Spam

Kierowca samochodu ciężarowego

Usługi Transportowe Laura Niedbała - Starogard Gdański, Pomorskie

Zakres obowiązków: prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą (wywrotka). Wymagane uprawnienia: prawo jazdy C prawo jazdy E do C.
1 tydzień, 1 dzień temu w tazamo.pl

Podobne oferty pracy: kierowca samochodu ciężarowego zakres obowiązków

Spam

Kierowca kat. C+E

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE MICHAŁ MEJER - Stężyca, Pomorskie

Kod zawodu: Kierowca ciągnika siodłowego. Informacje dotyczace zgłaszanego miejsca pracy. Liczba wolnych miejsc pracy: 1. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas...
1 tydzień temu w pup.koscierzyna.pl

Podobne oferty pracy: kierowca kat c wojewodztwo pomorskie

Spam

Kierowca kat. C+e (międzynarodowy)

Gosped Adamscy spółka jawna - Kościerzyna, Pomorskie

3 tygodnie temu w pup.koscierzyna.pl

Podobne oferty pracy: kierowca c e wojewodztwo pomorskie

Spam

Kierowca

Gdańsk, Pomorskie  +1 lokalizacja

Kierowca, kierowca ciągnika siodłowego, Kategorie praw jazdy: C E, 0-5 lat, pomorskie, Gdańsk
12/02/2015 w forumtransportu.pl

Podobne oferty pracy: kierowca gdańsk

Spam

Kierowca

Gdynia, Pomorskie  +1 lokalizacja

Kierowca, kierowca ciągnika siodłowego, Kategorie praw jazdy: C E, 0-5 lat, pomorskie, Gdynia
1 tydzień, 1 dzień temu w forumtransportu.pl

Podobne oferty pracy: kierowca gdynia

Spam
x
Pokaż filtry
15 25 50

Data publikacji

Miasto

Wynagrodzenie miesięczne

Forma zatrudnienia

Doświadczenie

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki