Dodaj swoje CV Znajdź szybciej pracę!

Kierowca kat. B, C

Trans-Pol - Warszawa, Mazowieckie

Firma Trans-Pol zatrudni kierowcę kat. B, C z doświadczeniem od zaraz. Jazda po kraju. CV proszę wysyłać na e-mail.
2 dni, 19 godzin temu w liderpracy.pl

Podobne oferty pracy: kierowca kat b warszawa

Spam

Kierowca Kat. B, C

Firma zatrudni MŁODEGO kierowcę kat. B, C od zaraz. Jazda po kraju. CV proszę wysyłać na e-mail.
1 tydzień, 2 dni temu w pracawita.pl

Podobne oferty pracy: kierowca kat b wojewodztwo mazowieckie

Spam

Kierowca C+E

PHUT SKUP ZŁOMU JACEK BUDNICKI - Dziarnowo, Mazowieckie

Wykształcenie: zawodowe Specjalność: b/z Doświadczenie: w kierowaniu samochodem ciężarowym Staż pracy na stanowisku: 1 m-c Uprawnienia: prawo jazdy kat. C+E.
24/03/2015 w pupplock.pl

Podobne oferty pracy: kierowca kat b płock

Spam

Międzynarodowy Transport Drogowy Maciej Garwacki - Płock, Mazowieckie

Wykształcenie: średnie Specjalność: b/z Doświadczenie: mile widziane Staż pracy na stanowisku: mile widziany Uprawnienia: prawo jazdy kat. C+E.
1 tydzień, 6 dni temu w pupplock.pl

Podobne oferty pracy: kierowca płock

Spam

PUH ROL - POL - Myśliborzyce, Mazowieckie

Wykształcenie: b/z Doświadczenie: wymagane w zawodzie Uprawnienia: prawo jazdy kat. C+E, świadectwo kwalifikacji kierowcy, uprawnienia do obsługi ciągnika...
3 tygodnie temu w pupplock.pl

Podobne oferty pracy: kierowca brzeg

Spam

Kierowca ADR

PPHU KORCHEMIA - Płock, Mazowieckie

3 lata Uprawnienia: prawo jazdy kat. C+E, ważne zaśw. ADR Języki: język angielski lub niemiecki. Komunikatywny.
2 tygodnie, 5 dni temu w pupplock.pl

Podobne oferty pracy: kierowca adr wojewodztwo mazowieckie

Spam

Kierowca

Mazowieckie

Zakres obowiązków: Kierowca Wymagania: wykształcenie: średnie ogólnokształcące... Pozostałe: prawo jazdy kat. B, C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowych...
1 tydzień, 2 dni temu w Rejobs

Spam

Kierowca w transporcie międzynarodowym

TAURUS - Płock, Mazowieckie

Wykształcenie: b/z Doświadczenie: wymagane roczne w zawodzie Uprawnienia: prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy.
20/02/2015 w pupplock.pl

Podobne oferty pracy: kierowca kat b transporcie międzynarodowym

Spam

Kierowca w transporcie krajowym

Spam

Kierowca samochodu ciężarowego

INSTAL - BUD Andrzej Porębski - Płock, Mazowieckie

Letnie w zawodzie Umiejętności: znajomość przepisów ruchu drogowego Uprawnienia: prawo jazdy kat. C, C+E, komplet badań dla kierowców.
21/04/2015 w pupplock.pl

Spam
x
Pokaż filtry
15 25 50

Data publikacji

Miasto

Wynagrodzenie miesięczne

Godziny pracy

Doświadczenie

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki