Magazynier - kierowca

Hydromar - Lublin, Lubelskie

Hurtownia hydrauliczna poszukuje magazyniera z prawem jazdy kat. B. przyjmowanie towaru. Wydawanie klientom. Czasem transport do klienta.
17/09/2014 w InfoPraca

ulubione

Podobne oferty pracy: kierowca wojewodztwo lubelskie

Kierowca

Hrud, Lubelskie

Wymagania: Doświadczenie: Kierowca samochodu dostawczegoWykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia / Umiejętności: prawo jazdy kat. B.
1 tydzień, 2 dni temu w Pracadlakazdego

ulubione

Kierowca samochodu dostawczego

KRUPABRUK - Chrzanów, Lubelskie

Zakres obowiązków: kierowanie pojazdami do 3,5 ton i pomoc przy pracach brukarskich. Wymagane uprawnienia: prawo jazdy kat. B.
1 tydzień, 1 dzień temu w tazamo.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: kierowca b wojewodztwo lubelskie

Praca kierowca samochodu dostawczego

Biała Podlaska, Lubelskie

Praca kierowca Preferowany poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku prawo jazdy kat.
03/09/2014 w owi.pl

ulubione