Dodaj Twoje CV Znajdź szybciej pracę!

Kierowca

Poczta polska 4 opinie - Ciechanów, Mazowieckie

Do zadań pracownika będzie należeć: prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony zgodnie z otrzymaną dyspozycją, nadzór oraz wykonywanie czynności związanych z...
2 dni, 8 godzin temu w erecruiter.pl

Spam

Kierowca kat.

Ciechanów, Mazowieckie

Pełnienie funkcji kierowcy (przewóz towarów, produktów, załadunek, rozładunek itp) Miejsce wykonywanie pracy: Ciechanów i okolice.
1 dzień, 8 godzin temu w pup-ciechanow.pl

Spam

EXPOM w Sońsku - Ciechanów, Mazowieckie

Zakres obowiązków: pełnienie funkcji kierowcy (przewóz towarów, produktów, załadunek, rozładunek itp) Miejsce wykonywanie pracy: Ciechanów i okolice. Wymagane...
1 dzień, 8 godzin temu w tazamo.pl

Spam

Kierowca

Ciechanów, Mazowieckie  +2 lokalizacje

Kierowca, kierowca samochodu ciężarowego, Kategorie praw jazdy: C E, 0-5 lat, mazowieckie, Ciechanów
19/02/2015 w forumtransportu.pl

Podobne oferty pracy: kierowca c e ciechanów

Spam

Kierowca kat. C betonomieszarki

Przewóz towarów Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe. Zasadnicze zawodowe
02/03/2015 w pup-ciechanow.pl