Kierowca ofert pracy w Nysa, opolskie

  • Pracownik Budowlany  1
Gmina/Miasto
  • Nysa  3
  • Iława  2
  • Głuchołazy  1
  • Prudnik  1
  • Reńska Wieś  1
  • Skoroszyce  1
  • Łąka  1
Województwo
  • opolskie  8
  • warmińsko-mazurskie  2
Odległość
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  3
  • Praca stała  1
  • Tymczasowa  1
Godziny pracy
  • Pełny etat  1
Doświadczenie
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Pracownik inwentaryzacji za granicą - Kierowca Nysa

    INVENT - Nysa, Opolskie  +12 lokalizacji

    ...Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Kierowca Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Pełnienie.
    4 dni temu w InfoPraca

  • Kierowca Zawodowy C+E

    BZK i Wspólnicy Sp. K. - Goświnowice, Nysa, Opolskie

    ...dobrym stanie technicznym prywatną opiekę medyczną Polska opolskie Głębinów/ Goświnowice Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja Kierowca Zawodowy C+E
    10 dni temu w Praca.pl

    Podobne oferty pracy: kierowca c e wojewodztwo opolskie, kierowca c e wywrotka

    INVENT - Nysa, Opolskie

    Kierowca Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Pełnienie roli kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą...
    3 dni temu w opolak.pl

  • Kierowca, brzezia łąka

    Łąka, Opolskie (12 km od: Nysa)

    Posiadająca certyfikat nr 11595 KRAZ, poszukuje dla światowego lidera w budowie dróg osoby na stanowisko: Kierowca C+E w Polsce, Wrocław. Transport i logistyka.
    5 dni temu w Anonse

  • Kierowca ciągnika siodłowego

    Agnieszka - Prudnik, Opolskie (24 km od: Nysa)

    Kierowca ciągnika siodłowego, Agnieszka, Administracja biurowa, Stała, 2017-02-22 21:46:51, Kedzierzyn, Racibórz, Głubczyce, Prudnik, Opolskie.
    4 dni temu w gratka.pl

  • Kierowca c

    Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu - Reńska Wieś, Opolskie (9 km od: Nysa)

    Jazda samochodem ciężarowym. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Adrian klajnowski. ---------@klajnowski.pl
    30+ dni temu w pup-mikolow.pl

  • Kierowca c+e (plandeka)

    Powiatowy Urząd Pracy w Iławie - Iława, Warmińsko-Mazurskie (7 km od: Nysa)

    Przewóz towarów różnych. Umowa o pracę na okres próbny. Urszula Skolimowska.
    12 dni temu w pup-mikolow.pl

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    Powiatowy Urząd Pracy w Nysie - Głuchołazy, Opolskie (17 km od: Nysa)

    Transport krajowy oraz wyjazdy do Niemiec. Umowa o pracę na czas określony. Joanna Pawlikowska. -------------@pup.nysa.pl

  • Kierowca samochodu dostawczego

    Powiatowy Urząd Pracy w Nysie - Skoroszyce, Opolskie (15 km od: Nysa)

    Przewóz towarów po terenie UE. Umowa zlecenie. Wioletta CYGAN. -------@pup.nysa.pl

  • Pracownik ogólnobudowlany-kierowca

    Murowanie, szpachlowanie, tynkowanie, malowanie, wykończenia, dowóz pracowników na miejsce budowy. Umowa o pracę na okres próbny. Jarosław Grzebalski.