Kierowca ofert pracy w Przemyśl, podkarpackie

Sortuj wg
Zawód
  • Kierowca  3
  • Kierowca C+E  1
  • Pracownik Inwentaryzacji  1
Gmina/Miasto
  • Przemyśl  2
  • Tuchola  2
  • Kwilcz  1
Województwo
  • kujawsko-pomorskie  2
  • podkarpackie  2
  • wielkopolskie  1
Odległość
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  1
  • Tymczasowa  1
Godziny pracy
  • Pełny etat  1
Doświadczenie
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Pracownik inwentaryzacji za granicą - Kierowca Przemyśl

    INVENT - Przemyśl, Podkarpackie

    ...Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Kierowca Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Pełnienie.
    30+ dni temu w InfoPraca

  • Kierowca

    Przemyśl, Podkarpackie

    Kierowca, kierowca samochodu ciężarowego, Kategorie praw jazdy: C, 0-5 lat, podkarpackie, Przemyśl
    30+ dni temu w forumtransportu.pl

  • Kierowca

    Kwilcz, Wielkopolskie (7 km od: Przemyśl)  +1 lokalizacja

    Kierowca, kierowca samochodu ciężarowego, Kategorie praw jazdy: C E, 0-5 lat, wielkopolskie, Kwilcz,