Praca kierowca w sochaczew

  • operator wózka widłowego  1
Miasto
  • Sochaczew  7
  • Iłów  2
  • Bielice  1
  • Bronisze  1
  • Kamion  1
  • Teresin  1
Województwo
  • mazowieckie  13
Odległość
Pracodawca
  • kronospan  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  4
  • Praca stała  2
  • Tymczasowa  1
Godziny pracy
  • Pełny etat  1
Doświadczenie
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji

Kierowca - dostawca 161

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie - Sochaczew, Mazowieckie

Praca kierowcy dostawcy. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Jarosław Pytkowski. ------------------@wp.pl
2 dni temu w pup-mikolow.pl

Kierowca

Sochaczew, Mazowieckie  +2 lokalizacje

Kierowca, kierowca samochodu ciężarowego, Kategorie praw jazdy: C E, 0-5 lat, mazowieckie, Sochaczew
30+ dni temu w forumtransportu.pl

Podobne oferty pracy: sochaczew, kierowca c e wyszogród

Współpraca z hurtownią firmą produkcyjną na stałe zlecenia

nowe Sochaczew, Mazowieckie

Kierowca posiada doświadczenie w transporcie na trasach międzynarodowych jak i krajowych, W razie wszelkich pytań jak i ofert proszę o kontakt telefoniczny.
1 dzień temu w mielec.lento.pl

Kierowca c, e

Sochaczew, Mazowieckie

Szukam normalnej pracy najlepiej po kraju doświadczenia ponad 10 lat wschod zachod tel 607720---
30+ dni temu w mielec.lento.pl

Podobne oferty pracy: kierowca c e wojewodztwo mazowieckie

Kierowca c+e

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie - Sochaczew, Mazowieckie

Transport towarów. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Monika Kaczorowska.
30+ dni temu w pup-mikolow.pl

Podobne oferty pracy: kierowca c e sochaczew

Kierowca kat.

Załadunek i rozładunek towarów. Umowa o pracę na czas określony. Piotr Stefaniak. ---------------@ice-full.com.pl

Podobne oferty pracy: kierowca sochaczew

Pracownik fizyczny z prawem jazdy kat. C

Obsługa samochodu ciężarowego na budowie oraz dodatkowe prace fizyczne. Umowa o pracę na okres próbny. Robert Siekierski. ----------@gmail.com

Kierowca C+E

Kronospan - Bielice, Mazowieckie (6 km od: Sochaczew)

Zadania: przywóz surowca z zakładów drzewnych zgodnie z dyspozycją transportową. Załadunek i rozładunek surowca drzewnego. Dbanie o stan techniczny pojazdu
21 dni temu w InfoPraca

Kierowca

Bronisze, Mazowieckie (8 km od: Sochaczew)

Kierowca, kierowca samochodu ciężarowego, Kategorie praw jazdy: C, 0-5 lat, mazowieckie, Bronisze

Kierowca

Iłów, Mazowieckie (19 km od: Sochaczew)  +2 lokalizacje

Kierowca, kierowca samochodu ciężarowego, Kategorie praw jazdy: C E, 0-5 lat, mazowieckie, Iłów

Kierowca kat. C+E

Usługi Transportowe Czesław Dąbrowski - Kamion, Mazowieckie (10 km od: Sochaczew)

Wykształcenie: b/z Doświadczenie: Wymagane doświadczenie w zawodzie minimum rok. Uprawnienia: prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy
30+ dni temu w pupplock.pl