Kierownik Kawiarni

Klient portalu Praca.pl - Gdańsk, Pomorskie

Dlatego na kierownika cukierni inwestorzy poszukują „szefa z duszą artysty” Podstawowy zakres obowiązków przed otwarciem kawiarni przygotowanie kawiarni do...
2 tygodnie temu w praca.pl

Podobne oferty pracy: kadr wojewodztwo pomorskie

Kierownik małej gastronomii

Nysa, Opolskie

Zakres obowiązków: Zarządzanie personelem, dbanie o miłą atmosferę, wystrój, klimat i estetykę restauracji, sporządzanie sprawozdań finansowych. Wymagane...
3 tygodnie, 1 dzień temu w pup.nysa.pl

Podobne oferty pracy: kierownik restauracji zakres obowiązków

Kierownik Gastronomii (wysokiej klasy obiekt hotelowy)

JOBfinder - Okolice Olsztyna, Warmińsko-Mazurskie

Praktyczną wiedzę z zakresu obsługi konferencji, eventów, bankietów. Doświadczenie w przygotowywaniu ofert gastronomiczno-konferencyjnych oraz w obszarze...
23/06/2014 w mypraca.pl