Praca kierownik gastronomii zakres obowiązków

1-3 z 3
ofert pracy

Dodaj swoje CV Znajdź szybciej pracę!

Kierownik Restauracji

Jobfinder - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Dla naszego Klienta z branży hotelarskiej poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko: Kierownik Restauracji Miejsce pracy: Okolice Olsztyna Zakres...
1 dzień, 2 godziny temu w jober.pl

Spam

Kierownik Gastronomii (wysokiej klasy obiekt hotelowy)

JOBfinder - Okolice Olsztyna, Warmińsko-Mazurskie

Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie pionem gastronomicznym, dbałość o najwyższą jakość oferty...
27/05/2015 w mypraca.pl

Podobne oferty pracy: kierownik gastronomii

Spam

Kierownik zmiany restauracji (k/m)

Dwór Oliwski City Hotel & Spa - Pomorskie

Aktualnie poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko: Kierownik zmiany restauracji (k/m) Zakres obowiązków: zarządzanie i administrowanie restauracją oraz...
2 dni, 14 godzin temu w hotelcareer.pl

Spam
x
Pokaż filtry
15 25 50

Data publikacji

Województwo

Wynagrodzenie miesięczne

Godziny pracy

Doświadczenie

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki