Pracownik Ochrony

KONSALNET OCHRONA - Piaseczno, Mazowieckie

Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, gościom oraz mienia, monitoring ruchu osobowego i materiałowego w budynku Ochrona sklepów, drogerii, obiektów...
1 tydzień temu w pracuj.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: konsalnet

Konsalnet Ochrona - Warszawa, Mazowieckie

Do głównych zadań należy zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, gościom oraz mienia, monitoring ruchu osobowego i materiałowego w budynku. Poszukujemy...
3 dni, 21 godzin temu w InfoPraca

ulubione

Podobne oferty pracy: ochrona warszawa

Pracownik ochrony

KONSALNET OCHRONA Sp.zo.o - Opole, Opolskie

Zakres obowiązków: ochrona mienia. Wymagania: doświadczenie jako pracownik ochrony, wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.
2 dni, 21 godzin temu w tazamo.pl

ulubione

Kwalifikowany pracownik ochrony

Szczecin, Zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: ochrona mienia. Wymagane: wpis na listę kwlifikowanego pracownika ochrony pozwolenie na broń.
1 tydzień, 2 dni temu w tazamo.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: pracownik ochrony szczecin

Iława, Warmińsko-Mazurskie

Zakres obowiązków: ochrona marketu na terenie Iławy, praca wg grafika między godz. 7:00-21:00. Wymagania: niekaralność-warunek konieczny, dyspozycyjność...
1 tydzień temu w tazamo.pl

ulubione