Pracownik ochrony

KONSALNET OCHRONA

Pracownik ochrony, city: company: konsalnet ochrona
12/06/2014 w PUP Rzeszow

Podobne oferty pracy: konsalnet

Pracownik ochrony fizycznej bez licencji

KONSALNET SECURE SOLUTIONS SP Z.O.O. - Kraków, Małopolskie

Zakres obowiązków: ochrona obiektów wielopowierzchniowych na terenie Krakowa. Wymagania: mile widziane doświadczenie na stanowisku: pracownik ochrony.
1 tydzień, 4 dni temu w tazamo.pl

Podobne oferty pracy: ochroniarz kraków

KONSALNET SECURE SOLUTIONS - Wielkopolskie

Mile widziane doświadczenie. Ochrona obiektów handlowych, obsługa monitoringu.
02/07/2014 w pup.kalisz.pl

Podobne oferty pracy: konsalnet pracownik ochrony

Pracownik porządkowy

KONSALNET OCHRONA ul. Przasnyska 6a, 00-003 Warszawa - 608-646-816

Sprzątanie pomieszczeń biurowych (wycieranie kurzy, odkurzanie, mycie podług, okien). Praca od zaraz. Oferta wyłacznie dla osób niepełnosprawnych. Oferta...
1 tydzień, 2 dni temu w pup-wroclaw.pl