Kwalifikowany pracownik ochrony

Szczecin, Zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: ochrona mienia. Wymagane: wpis na listę kwlifikowanego pracownika ochrony pozwolenie na broń.
3 dni, 13 godzin temu w tazamo.pl

ulubione

Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Zakres prac: Ochrona mienia. Wymagania: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia / Umiejętności: Wpis na listę kwlifikowanego pracownika ochronypozwolenie na broń.
3 dni, 13 godzin temu w Pracadlakazdego

ulubione

Pracownik ochrony

Iława, Warmińsko-Mazurskie

Zakres obowiązków: ochrona marketu na terenie Iławy, praca wg grafika między godz. 7:00-21:00. Wymagania: niekaralność-warunek konieczny, dyspozycyjność...
1 dzień, 13 godzin temu w tazamo.pl

ulubione

Administrator PUP Iława - Iława, Warmińsko-Mazurskie

Ochrona obiektu na terenie Iławy. Informacje dodatkowe: Inne informacje: Konsalnet Secure Solutions Sp. KOntakt tel: 601.968.607. Uwaga! O zwrot kosztów...
1 dzień, 2 godziny temu w pup.ilawa.pl

ulubione

KONSALNET SECURE SOLUTIONS - Wielkopolskie

Mile widziane doświadczenie. Ochrona obiektów handlowych, obsługa monitoringu.
02/07/2014 w pup.kalisz.pl

ulubione