Dodaj swoje CV Znajdź szybciej pracę!

Kurier InPost

Inpost - Gdańsk, Pomorskie  +10 lokalizacji

InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki pasji i zaangażowaniu blisko 7000 Zespołu wspólnie rozwijamy...
3 tygodnie, 4 dni temu w InfoPraca

Podobne oferty pracy: kurier wojewodztwo pomorskie

Spam

Kurier

Klient OPENWORK - Gdańsk, Pomorskie

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku'Kurier': (*) Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia (*)...
2 dni, 4 godziny temu w openwork.pl

Spam

Kurier przesyłek listowych

Adecco Poland - Gdańsk, Pomorskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: segregowanie i przygotowywanie paczek, dostarczanie listów na określonym terenie.
04/11/2015 w pracawita.pl

Spam

Oferty pracy - Kurier przesyłek listowych

Obowiązki: segregowanie i przygotowywanie paczek, dostarczanie listów na określonym terenie. Wymagania: Oferujemy: pracę na umowę zlecenie (również dla...
04/11/2015 w pracodawca.com

Spam

Otrzymaj maila, gdy pojawią się nowe ogłoszenia dla kurier gdańsk

x
Nasze wyszukiwarki