Praca laboranta

1-4 z 4
ofert pracy

Dodaj Twoje CV Znajdź szybciej pracę!

Laborant (Oddział Budownictwa Inżynieryjnego)

Skanska - Tarnów, Małopolskie

Doświadczenie w pracy na stanowisku Laboranta mile widziane. Umiejętności pracy w zespole. Dobrej organizacji pracy. Dyspozycyjności. Obsługi komputera i...
2 dni, 23 godziny temu w monsterpolska.pl

Dodaj do ulubionych Spam

Firma Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Jeleniogórski

Firma Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych zatrudni laboranta kontroli jakosci. Wymagana znajomość obsługi komputera oraz grupa niepełnosprawności.
1 tydzień, 4 dni temu w ogloszenia.jelonka.com

Laborant

Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała, Śląskie

OPIS STANOWISKA PRACY: Osoba zatrudniona na stanowisku LABORANTA będzie odpowiedzialna m. In. za: wykonywanie pomiarów i sporządzanie odpowiednich zapisów...
1 tydzień, 2 dni temu w mojapraca.pl

Podobne oferty pracy: laboratorium bielsko-biała

Firma Przetworstwa Tworzyw Sztucznych zatrudni laboranta kontroli jakosci. Wymagana znajomosc pracy, obsluga komputera oraz grupa niepelnosprawnosci.
2 tygodnie, 4 dni temu w ogloszenia.jelonka.com

x
Pokaż filtry
15 25 50

Data publikacji

Miasto

Województwo

Wynagrodzenie miesięczne

Zawód

Firma

Nasze wyszukiwarki