Dodaj Twoje CV Znajdź szybciej pracę!

Nauczycielka / nauczyciel gry na fortepianie

KISIELEWSKI - Poznań, Wielkopolskie

Prywatna Szkoła Muzyczna zlokalizowana w Poznaniu na Grunwaldzie zatrudni do prowadzenia zajęć z dziećmi 4. 7 lat nauczycielkę / nauczyciela gry na fortepianie.
16/12/2014 w InfoPraca

Podobne oferty pracy: nauczyciel gry

Dodaj do ulubionych Spam

Nauczyciel

Swarzędz, Wielkopolskie (8 km od: Poznań)

Nauczyciel, 2015-01-16 14:44:09, Swarzędz, Wielkopolskie.
1 tydzień, 1 dzień temu w gratka.pl

Podobne oferty pracy: nauczyciel

Nauczyciel przedszkola

Przedszkole Niepubliczne PTYŚ - Kiekrz, Wielkopolskie (15 km od: Poznań)

Zakres obowiązków: nauczyciel przedszkola. Wymagane: pedagogiczne doświadczenie na stanowisku. Wymagane.
2 dni, 11 godzin temu w tazamo.pl

Nauczyciel/nauczycielka wychowania przedszkolnego.

Chrześcijańska Służba Charytatywna - Poznań, Wielkopolskie

A) prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych z dziećmi zgodnie podstawą programową. B) odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji w Punkcie...
19/11/2014 w InfoPraca