1-7 z 7
ofert pracy

Sortuj wg
Zawód
  • Ochroniarz  7
Województwo
  • Podkarpackie  7
Miasto
  • Rzeszów  7
Data publikacji
Odległość
Wynagrodzenie roczne
Do
Pracodawca
  • Juwentus  2
  • Solid Security  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  3
Doświadczenie
Godziny pracy --

Pracownik Ochrony

Juwentus 1 opinia - Rzeszów, Podkarpackie  +8 lokalizacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie czynności związanych z ochroną fizyczną mienia [do wybory obiekty o różnorodnej specyfice] godne reprezentowanie firmy Prosimy...
6 dni, 3 godziny temu w erecruiter.pl

Juwentus 1 opinia - Rzeszów, Podkarpackie  +3 lokalizacje

Ochrona Juwentus. Jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik...
5 dni, 3 godziny temu w meega.pl