Praca operator koparki

  • Tarnów  8
  • Wrocław  8
  • Bydgoszcz  7
  • Elbląg  7
  • Kraków  5
  • Lubin  5
  • Katowice  4
  • Lublin  4
  • Nowy Sącz  4
Pracodawca
  • energo  2
  • herzog  2
  • ins  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  94
  • Tymczasowa  74
  • Praca stała  35
Godziny pracy
  • Pełny etat  45
Doświadczenie
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji

Operator koparki kl. iii (m/k)

Trenkwalder - Elbląg, Warmińsko-Mazurskie  +1 lokalizacja

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłowej, poszukujemy osób na stanowisko: # Operator koparki kl. Obsługa koparki kl. iii,. Przestrzeganie...
3 dni temu w onrecruit.eu

Podobne oferty pracy: operator koparki

Operator koparki do Stuttgartu (Niemcy)

SILVERHAND - Stuttgart, Niemcy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: obsługa koparki Merlo obsługa maszyn Oferta: zatrudnienie na warunkach niemieckich. Niemiecki Pracodawca (nie w...
3 dni temu w gazetapraca.pl

Operator koparki jedno naczyniowej do 1,0m3

Klient Goldenline - Warszawa, Mazowieckie

Firma zajmuje się budową sieci wod-kan Operator koparki kołowej Liebherr 19t Pracę w sprawdzonej brygadzie na umowę o pracę.
23 dni temu w gazetapraca.pl

Podobne oferty pracy: operator koparki wojewodztwo mazowieckie

Operator ładowarki i koparki

LimnusWork - Niemcy

Zadania: Praca jako operator ładowarki Liebherr i Volvo L 180 + L 220 (30 ton) oraz koparki (30 ton) Obsługa koparki z łyżką o pojemności 5 metrów...
9 dni temu w goldenline.pl

Operator koparki

Płaza, Małopolskie

Obsługa koparki kl. II lub kl.
3 dni temu w Pup-chrzanow

Podobne oferty pracy: operator koparki jastrzębia, operator koparki wojewodztwo małopolskie

Operator koparki (O)

nowe Grzegorz Hołda Firma Usługowo - Handlowa EKO - BUD - Jastrzębia, Mazowieckie  +2 lokalizacje

Zakres obowiązków: Operator koparki
22 h 15 minut temu w Tarnow

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie - Bytów, Pomorskie

Obsługa koparki. Umowa o pracę na czas określony. Beata Szczypior. ---------@pup.pl.
2 dni temu w pup-mikolow.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie - Płaza, Małopolskie

Obsługa koparki kl. II lub kl. Umowa o pracę na okres próbny. Adam Kania. -----------@kanspol3g.nazwa.pl.
3 dni temu w pup-mikolow.pl

Krzyki, Wrocław, Dolnośląskie

Operator koparki kl3 operator koparkołdowarki wszystkie typy bez nałogów punktualny
30+ dni temu w mielec.lento.pl