Operator koparki

F.H.U. HAMMER Jacek Witek - Kielnarowa, Podkarpackie

Operator koparki, City: Kielnarowa, Company: F. H.U. HAMMER Jacek Witek.
23/09/2014 w PUP Rzeszow

ulubione

Stalowa Wola, Podkarpackie

Liczba wolnych miejsc pracy: 5 Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Data rozpoczęcia pracy: 2014-09-10 Zmianowość: jedna zmiana Miejsce wykonywania pracy: Oferta...
10/09/2014 w pupstalowawola.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: operator koparki

Operator koparki kat. Ii i

KANS-POL - Tyczyn, Podkarpackie

Operator koparki kat. II i I, City: Tyczyn, Company: KANS-POL SP. Z o.O.
21/07/2014 w PUP Rzeszow

ulubione

Podobne oferty pracy: operator koparki ii

Firma Handlowo-Usługowa "HAMMER" Jacek Witek - Podkarpackie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia; Wymagane doświadczenie zawodowe: 0.00. Operator koparki; Typ wykształcenia: brak.
23/09/2014 w Rejobs

ulubione

Operator koparki, Pilarz, Kierowca samochodu ciężarowego

KRIS SCHMEISSNER CHRISTIAN - WIŚNIOWA - Ropczyce, Podkarpackie

Kontakt tel. Pod nr 606 418 --- Teren kraju Lokalna. Uprawnienia wymagane na danym stanowisku. Prawo jazdy kat. C+E (w przypadku stanowisk operatora i...
1 tydzień, 2 dni temu w pup-ropczyce.pl

ulubione

Operator koparki, robotnik budowlany, murarz

Budownictwo Ogólne Z.B.O. - Rzeszów, Podkarpackie

Operator koparki, robotnik budowlany, murarz, City: Rzeszów, Company: Budownictwo Ogólne Z. B.O.
15/07/2014 w PUP Rzeszow

ulubione