Praca operator koparko ładowarki

  • małopolskie  16
  • dolnośląskie  15
  • kujawsko-pomorskie  13
  • mazowieckie  11
  • łódzkie  11
  • podkarpackie  10
  • lubelskie  7
  • lubuskie  5
Pracodawca
  • ins  1
  • mondi  1
  • pphu elektropaks  1
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  52
  • Tymczasowa  46
  • Praca stała  33
  • Praktyki / Staż  2
Godziny pracy
  • Pełny etat  27
Doświadczenie
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji

Operator koparko - ładowarki

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, Mazowieckie

Wykształcenie podstawowe/zawodowe, umiejętnosci: obsługa koparko-ładowarkki, uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki, dwa lata praktyki przy robotach...
30+ dni temu w InfoPraca

Podobne oferty pracy: operator ładowarki

Bizon Dariusz Piwowarczyk - Wawer, Warszawa, Mazowieckie

Zatrudnię operatora koparko-ładowarki JCB3CX. Kontakt wyłącznie telefoniczny 509-159----!
30+ dni temu w Warszawiak

Podobne oferty pracy: operator koparko ładowarki wojewodztwo mazowieckie, operator ładowarki warszawa

Operator koparko - ładowarki (O)

Grzegorz Hołda Firma Usługowo - Handlowa EKO - BUD - Jastrzębia, Mazowieckie

Zakres obowiązków: Operator koparko-ładowarki
2 dni temu w Tarnow

Podobne oferty pracy: operator koparko ładowarki zakres obowiązków

Operator koparko - ładowarki , koparki

Łódź, Łódzkie

Operator koparko. Ładowarki, koparki, 2016-11-30 12:05:02, Łódź, Łódzkie.
5 dni temu w gratka.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy - Pokrzydowo, Kujawsko-Pomorskie

Prace budowlane przy użyciu koparko-ładowarki. Umowa o pracę na okres próbny. Ryszard Raczyński.
4 dni temu w pup-mikolow.pl