Dodaj Twoje CV Znajdź szybciej pracę!

Operator żurawia

Sontech - Pakosław, Wielkopolskie

Operator żurawia PAKOSŁAW dolnośląskie Firma SONTECH zatrudni operatora żurawia samojezdnego. Tel. 603 650 --- Kontakt: pon-piątek w godz. 8.00-15.00.
1 tydzień, 3 dni temu w gazetapraca.pl

Podobne oferty pracy: operator żurawia samojezdnego

Dodaj do ulubionych Spam

Operator dźwigu samojezdnego (dźwigu)

Usługi Transportowo-Dźwigowe - Wałbrzych, Dolnośląskie

...(dźwigu), praca na terenie Wałbrzycha i okolic. Wymagane: uprawnienia na operatora żurawia samojezdnego. Prawo jazdy kat. doświadczenie mile.
2 tygodnie, 1 dzień temu w InfoPraca

Praca- Operator żurawia samojezdnego (dźwigu)

Usługi Transportowo-Dźwigowe Bronisław Gadaj 606-404-633

Firma Usługi Transportowo-Dźwigowe Bronisław GADAJ poszukuje operatora dźwigu samojezdnego, praca na nowym sprzęcie, na terenie Wałbrzycha i okolic...

2 tygodnie, 1 dzień temu w Trovit

Podobne oferty pracy: operator dźwigu

Monter barier ochronnych / Operator Żurawia samojezdnego

Dania, Zagranica

Główne obowiązki: Obsługa żurawia samojezdnego. W tytule wiadomości prosimy wpisać: Operator, Imię i Nazwisko.
2 tygodnie, 1 dzień temu w centrumofert.pl

Podobne oferty pracy: żurawia samojezdnego

Operator urządzeń specjalnych

GEOFIZYKA TORUŃ SPÓŁKA AKCYJNA - Wielkopolskie

...zestawów pomiarowych do pracy, uczestnictwo w kalibracja sąd pomiarowych, obsługa podstawowa samochodu z aparaturą, obsługa żurawia samojezdnego.
4 tygodnie temu w Rejobs

x
Pokaż filtry
15 25 50

Data publikacji

Miasto

Województwo

Wynagrodzenie miesięczne

Zawód

Firma

Godziny pracy

Doświadczenie

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki