Dodaj swoje CV Znajdź szybciej pracę!

Gosposia (pomoc domowa)

Polski HR Medical - Kraków, Małopolskie

Obowiązki: Sprzątanie, Prasowanie, Pomoc przy gotowaniu, Okazjonalnie zakupy, Mycie balustrad, okien, tarasów, Opieka nad dużym domem.
4 tygodnie, 1 dzień temu w hrbiznes.pl

Podobne oferty pracy: pomoc domowa kraków

Spam

Gosposia/pomoc domowa Niemcy

Horeca service - polski hr - Poczdam, Niemcy

Horeca service. Polski hr sp z o o jest firma specjalizujaca sie w rekrutacjach posrednictwie pracy oraz szkoleniach w branzy horeca wspolpracujemy z lokalami...
3 tygodnie temu w praca4u.net

Podobne oferty pracy: pomoc domowa niemcy

Spam

Praca dla gospoś, pomoc domowych

Wrocław, Dolnośląskie

...do pracy w prywatnych domach, mieszkaniach lub apartamentach które posiadają minimum roczne płatne doświadczenie zawodowe jako pomoc domowa lub gosposia.
14/02/2015 w Muamat