Praca pomocnik budowlany warszawa

1-3 z 3
ofert pracy

Pomocnik budowlany

URZĄD PRACY M.ST. WARSZAWY - Warszawa, Mazowieckie

Obowiązki: praca jako pomocnik na budowie. Praca na terenie całej Polski. Istnieje możliwość zakwaterowania, możliwość sfinansowania lub dofinansowania kosztów...
4 dni, 7 godzin temu w gazetapraca.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: pomocnik budowie

Warszawa, Mazowieckie

Stanowisko: Pomocnik budowlany Stawka: 6300,00 Staż: 3.00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
3 dni, 12 godzin temu w Urząd Pracy m.st. Warszawy

ulubione

Robotnik budowlany - pomocnik murarza

PB KADRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa, Mazowieckie

Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; pomocnik murarza; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice;
2 dni, 9 godzin temu w pup.gliwice.pl

ulubione
Pokaż filtry
15 25 50

Odległość

Data publikacji

Wynagrodzenie miesięczne

Forma zatrudnienia

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki