Praca rencisty

1-5 z 5
ofert pracy

Praca jako kurier dla emeryta/rencisty

Praca jako kurier dla emeryta/rencistySzukam emeryta (rencisty) do pracy jako kurier. Ciężka praca od rana do wieczora, magazyn w Gliwicach, udostępniam...
1 dzień, 13 godzin temu w mojekatowice.pl

ulubione

Praca-Emeryt-Rencista, 35213

Jędrzejów, Świętokrzyskie

Praca dla emeryta rencisty wysokie zarobki nauczymy wszystkiego
12/09/2014 w notka24.pl

ulubione

Zatrudnię kierowcę

Wierzbice, Dolnośląskie

Zatrudnię kierowcę na krótkie kółka blisko bazy. Zjazd codziennie. Praca dla emeryta lub rencisty.
2 tygodnie, 4 dni temu w autogielda.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: emeryta kierowcę

Opiekun w domu pomocy społecznej

Dolnośląskie

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem; Wymagane doświadczenie zawodowe: 0.00. Opiekun w domu pomocy społecznej*; Typ wykształcenia: brak.
3 tygodnie temu w Rejobs

ulubione

Podobne oferty pracy: domu pomocy społecznej

Kasjer sprzedawca

Nowy Sącz, Małopolskie

...wieku status studenta rencisty mile widziany wyślij swoje cv na adres workingservice prokonto pl zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia
11/07/2014 w jumla.pl

ulubione