Praca renowacja mebli

1-3 z 3
ofert pracy

Tapicer / upholster

Brasco

Opis stanowiska pracy: produkcja i renowacja mebli tapicerowanych przygotowywanie projektów na zamówienie klienta przygotowywanie specyfikacji dla produktu...
3 dni, 14 godzin temu w jobmatch.pl

Tapicer meblowy - nowe

Zakład Tapicerski Janusz Kasjaniuk - Gdańsk, Pomorskie

Kontakt telefoniczny: 604 416 --- lub 58 309 0- -- OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW Zakres obowiązków: Renowacja starych mebli, wykonywanie nowych mebli. KONTAKT Nazwa...
22 godziny, 55 minut temu w pup.gda.pl

Stolarz meblowy r24/1848-61-/--

PRACOWNIA RENOWACJI ANTYKÓW KUPNO SPRZEDAŻ ROMAN WIETRZYCKI - Włocławek, Kujawsko-Pomorskie

Opis oferty: renowacja starych mebli, doświadczenie w pracy jako stolarz meblowy.
1 tydzień, 6 dni temu w tazamo.pl

Otrzymuj nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!

Filtruj wyszukiwanie:

Pokaż filtry
Sortuj wg:

Data publikacji

Miasto

Województwo

Wynagrodzenie miesięczne

Godziny pracy

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki