Praca renowacja mebli

1-7 z 7
ofert pracy

Dodaj Twoje CV Znajdź szybciej pracę!

Renowator mebli

Klient serwisu gazetapraca.pl - Warszawa, Mazowieckie

Renowator mebli Warszawa mazowieckie Renowacja mebli. Tylko doświadczonych Tel. 667 117 ---.
3 dni, 8 godzin temu w gazetapraca.pl

Dodaj do ulubionych ·Spam

Renowacja mebli

Jeleniogórski

Przyjmę do renowacji mebli stylowych.
2 tygodnie, 1 dzień temu w ogloszenia.jelonka.com

Pracownika do konserwacji/przeróbki mebli

Wrocław, Dolnośląskie

Poszukuję OD ZARAZ osoby do pracy w firmie zajmującej się renowacją, konserwacją, przeróbką mebli. Do zakresu obowiązków pracownika należeć będą m. In. prace...
2 dni, 8 godzin temu w gumtree.pl

Tapicer meblowy

Zakład Tapicerski Janusz Kasjaniuk - Gdańsk, Pomorskie

Zakres obowiązków: renowacja starych mebli, wykonywanie nowych mebli. Wymagania: doświadczenie zawodowe z umiejętnością szycia.
1 tydzień temu w tazamo.pl

Kontakt: 604-416---- lub 58-309-0---- Wymagane dokumenty: OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW Zakres obowiązków: Renowacja starych mebli, wykonywanie nowych mebli...
9 godzin, 48 minut temu w pup.gda.pl

Tapicer/Krojczy

PQG Services - Megeve, Zagranica

T/04/2014 Opis stanowiska pracy: wymiana lub renowacja mebli oraz ścian poprzez obijanie skórą lub tkanin. Cięcie i obróbka materiału. Obsługa narzędzi...
07/10/2014 w mypraca.pl

Zatrudnię stolarza do renowacji mebli stylowych. Kontakt: 757550---.
3 tygodnie temu w ogloszenia.jelonka.com