Robotnik budowlany

Przedsiębiorstwo Robót Remontowych "Dachrem" - Wierzchosławice, Małopolskie

Poszukujemy młodych ludzi do podjęcia pracy na stanowisku robotnik budowlany chętnych do dalszego rozwoju (przyuczenia do zgrzewania papy, wykonywania pokryć...
17/06/2014 w InfoPraca

Podobne oferty pracy: budowlany zakres obowiązków

Chojnice, Pomorskie

Więcej informacji na temat oferty na stanowisku nr 5
5 dni, 10 godzin temu w pupchojnice.pl

Czarny Koń Inwestycje - Łódź, Łódzkie

Robotnik budowlany, Czarny Koń Inwestycje, Finanse i bankowość, Ekonomia, Inna, 2014-08-25 10:08:20, Łódź, Łódzkie.
1 tydzień temu w gratka.pl

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY ATEST J.LIPSKI - Rypin, Kujawsko-Pomorskie

Zakres obowiązków: układanie glazury, malowanie, montaż paneli, nakładanie gładzi.
2 dni, 1 godzinę temu w tazamo.pl

Robotnik Budowlany

Wadowice, Małopolskie

Rozbiórka budowlana. Umiejętności budowlane, doświadczenie w zawodzie
5 dni, 7 godzin temu w up.wadowice.pl

ADAMEX - Białka, Podkarpackie

Robotnik budowlany, city: białka, company: adamex
17/06/2014 w PUP Rzeszow