Praca roznoszenie ulotek kraków

1-3 z 3
ofert pracy

Dodaj swoje CV Znajdź szybciej pracę!

Roznoszenie ulotek

Grzegórzki, Kraków, Małopolskie

Przyjmę osobę do rozdawania ulotek przechodniom. Praca dodatkowa w elastycznym grafiku. Stawka godzinowa. Preferowane są osoby młode, śmiałe i uśmiechnięte...
1 tydzień temu w Krakusik.pl

Spam

Telepizza zatrudni osoby do roznoszenia ulotek

Kraków, Małopolskie

Oświecenia Opis stanowiska: Roznoszenie reklam z ofertą firmy. Udział w akcjach specjalnych, Wymagania: Mile widziana dyspozycyjność w godzinach rannych oraz...
3 dni, 3 godziny temu w gumtree.pl

Spam

Młodszy Doradca Techniczno-Handlowy (Energetyka Odnawialna)

Nastawienia na cele, Mile widziane (nie wymagane) doświadczenie w obsłudze klienta (call center, roznoszenie ulotek, kelner/ka) Czego wymagamy: własny...
2 dni, 3 godziny temu w gumtree.pl

Spam
x
Pokaż filtry
15 25 50
Nasze wyszukiwarki