Sekretarka medyczna

SP ZOZ MSW w Łodzi - Łódź, Łódzkie

Sekretarka medyczna, sp zoz msw w łodzi, finanse i bankowość, ekonomia, 5, 2014-07-28 00:00:00, łódź, łódzkie.
3 dni, 21 godzin temu w gratka.pl

Podobne oferty pracy: sekretarka medyczna

Sekretarka

Fundacja Wspierania Działań Twórczych Projekt Magenta - Konstantynów Łódzki, Łódzkie (10 km od: łódź)

Fundacja prowadząca działania edukacyjne poszukuje sekretarki Zadania: obsługa i ewidencja korespondencji oraz poczty kurierskiej. Obsługa telefoniczna...
1 tydzień, 2 dni temu w InfoPraca

Podobne oferty pracy: fundacja

Sekretarka/asystentka

Fortech spółka z.o.o - Chechło Pierwsze, Łódzkie (17 km od: łódź)

Opis stanowiska: prowadzenie sekretariatu, MS Office, obsługa biura.
1 tydzień, 1 dzień temu w tazamo.pl

Podobne oferty pracy: łask

Księgowa, sekretarka

Łódź, Łódzkie

Księgowa, sekretarka, 2014-07-22 11:22:36, łódź, łódzkie.
1 tydzień, 2 dni temu w gratka.pl

Otrzymuj nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!

Filtruj wyszukiwanie:

Pokaż filtry
Sortuj wg:

Odległość

Data publikacji

Miasto

Wynagrodzenie miesięczne

Godziny pracy

Doświadczenie

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki