Opublikuj Twoje CV - Znajdź szybciej pracę!

Pracownik Obsługi Gotówki

Solid security - Kielce, Świętokrzyskie  +14 lokalizacji

Opis stanowiska: Sprawdzanie autentyczności banknotów Przeliczanie wartości pieniężnych Sortowanie i pakowanie bilonu Pracownik fizyczny Prosimy o dopisanie...
3 tygodnie, 4 dni temu w pracuj.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: pracownik fizyczny kielce

Solid security - Kielce, Świętokrzyskie  +13 lokalizacji

Sortowanie i pakowanie bilonu OCZEKIWANIA: Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane). Dyspozycyjność. Dokładność i odpowiedzialność OFERUJEMY...
3 tygodnie, 3 dni temu w monsterpolska.pl

ulubione