Dodaj swoje CV Znajdź szybciej pracę!

Sprzedawca w branży spożywczej

Tuchola, Kujawsko-Pomorskie

Sprzedawca w branży spożywczej Branża Produkcja wyrobów ciastkarskich świeżych Miejsce pracy: Tuchola, powiat tucholski, gmina Tuchola, woj. KUJAWSKO-POMORSKIE...
1 tydzień, 1 dzień temu w pup.tuchola.pl

Podobne oferty pracy: tuchola

Spam

Sprzedawca Wewnętrzny

SIG Sp.z o.o. - Przemyśl, Podkarpackie (8 km od: Tuchola)

...doświadczenia w dużej międzynarodowej organizacji Polska podkarpackie Przemyśl Budownictwo / Geodezja, Sprzedaż / Obsługa klienta Sprzedawca Wewnętrzny
6 dni, 8 godzin temu w praca.pl

Spam

Pracownik marketu

Przemyśl, Podkarpackie (8 km od: Tuchola)

Obowiązki: Kasjer/ sprzedawca: obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczegoPracownik hali: wykładanie towaru, prace porządkowe Oferujemy: pracę „od zaraz”...
09/04/2015 w pracodawca.com

Podobne oferty pracy: przemyśl

Spam
x
Pokaż filtry
15 25 50

Odległość

Data publikacji

Miasto

Województwo

Wynagrodzenie miesięczne

Nasze wyszukiwarki