Praca staż jarocin

1-4 z 4
ofert pracy

Płytkarz

Jarocin, Wielkopolskie

Układanie płytek. Wymagany staż pracy min. 1 rok. Miejsce pracy Jarocin i okolice.
3 tygodnie, 6 dni temu w Jarocin

ulubione

Podobne oferty pracy: płytkarz wojewodztwo wielkopolskie

Szwaczka

JAMIKS Kids Fashion , sp.k. - Jarocin, Wielkopolskie

Zakres obowiązków: zszywanie elementów czapek. Wymagany staż pracy 5 lat oraz umiejętność obsługi maszyn krawieckich.
1 tydzień, 2 dni temu w tazamo.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: jarocin

Informatyk w Wieloosobowym stanowisku pracy ds...

Urząd Skarbowy w Sulęcinie - Sulęcin, Lubuskie (21 km od: Jarocin)

Inne Wymagania związane ze stanowiskiem pracy n i e z b ę d n e wykształcenie: średnie doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego...
6 dni, 8 godzin temu w praca.pl

ulubione

Szwaczka

Zszywanie elementów czapek. Wymagany staż pracy 5 lat oraz umiejętność obsługi maszyn krawieckich.
1 tydzień, 2 dni temu w Jarocin

ulubione
Otrzymuj nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!
Pokaż filtry
15 25 50

Odległość

Data publikacji

Miasto

Województwo

Wynagrodzenie miesięczne

Godziny pracy

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki