Praca stadnina koni

1-5 z 5
ofert pracy

Dodaj Twoje CV Znajdź szybciej pracę!

Pracownik fizyczny -Stadnina koni

Europeople Limited - Gloucester, Zagranica

Nasz klient posiadajacy stadnine koni w okolicach Gloucester poszukuje osobe, ktora bedzie odpowiedzialna za wyprowadzanie koni na wybieg, czyszczenie stajni...
1 dzień, 23 godziny temu w InfoPraca

Spam

Ogrodnik

STADNINA KONI MOSZNA - Opolskie

Zakres obowiązków: Kontakt osobisty Wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe. Konieczne. Umiejętności: mile widziany staż pracy w ogrodnictwie...
8 godzin, 48 minut temu w Rejobs

Spam

Instruktorów jazdy konnej

Katowice, Śląskie

Stadnina koni poszukuje instruktorów jazdy konnej i wychowawców kolonijnych z uprawnieniami oraz doświadczeniem w okresie lipiec. Sierpień.
10/11/2014 w Muamat

Podobne oferty pracy: koni

Spam

Konnej i wychowawców kolonijnych wakacje