Krawiec-szwaczka

Warszawa, Mazowieckie

Stanowisko: Krawiec-szwaczka Stawka: 3000,00 Staż: 0.00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
2 tygodnie, 4 dni temu w Urząd Pracy m.st. Warszawy

Podobne oferty pracy: krawcowa wojewodztwo mazowieckie

Krawiec / szwaczka

JANKES - Warszawa, Mazowieckie

Zakres obowiązków: szycie indywidualne odzieży chłopięcej (garnitury, koszule). Wymagane: obsługa maszyn krawieckich.
1 tydzień, 4 dni temu w tazamo.pl

Podobne oferty pracy: szwaczka krawcowa

Szwaczki - Anglia

...w języku angielskim. Należy uwzględnić w nim wszystkie umiejętności, wykonywane czynności oraz używane maszyny/ narzędzia w zawodzie szwaczka. Na adres...
06/06/2014 w Warsza.pl

Podobne oferty pracy: szwaczka anglia

Otrzymuj nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!
Pokaż filtry
Liczba wyników na stronę: 15 25 50

Odległość

Data publikacji

Wynagrodzenie miesięczne

Forma zatrudnienia

Doświadczenie

+ Zobacz wszystkie filtry

Nasze wyszukiwarki