Praca szycie krawcowa w województwo małopolskie

Zawód
  • krawcowa  21
Miasto
  • Barwałd Średni  2
  • Kraków  2
  • Nowy Targ  2
  • Tarnów  2
  • Chrzanów  1
  • Grybów  1
  • Kalwaria Zebrzydowska  1
  • Myślenice  1
  • Przybradz  1
  • Roczyny  1
Województwo
  • małopolskie  21
Odległość
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt  9
  • Tymczasowa  6
  • Praca stała  4
Doświadczenie
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji

Krawcowa

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego - Grybów, Małopolskie

Szycie firan i zasłon, odzieży, przeróbki. Umowa o pracę na czas określony. Edyta Jawor. ------@pup.powiat-ns.pl.
10 dni temu w pup-mikolow.pl

Krawcowa

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego - Wieliczka, Małopolskie

Szycie wyrobów odzieżowych. Praca od 7 do 15. Umowa o pracę na czas określony. Józef Gil. ----@uppk.pl.
19 dni temu w pup-mikolow.pl

Krawcowa

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej - Skawica, Małopolskie

Krojenie tkanin, szycie prostych elementów, pomoc przy tapicerowaniu. Umowa o pracę na okres próbny. Barbara Kaczmarczyk.
15 dni temu w pup-mikolow.pl

Podobne oferty pracy: szycie wojewodztwo małopolskie

Krawcowa

Zawoja, Małopolskie

Krawcowa Informacje ogólne Warunki pracy Sposób aplikowania Dane pracodawcy Numer oferty: StPr/16/1500 Oferta ważna: od 2016-09-16 do 2016-10-31 Stanowisko...
15 dni temu w Pupsuchabeskidzka

Szwaczka - krawcowa

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie - Kraków, Małopolskie

Szycie odzieży elementami, robienie poprawek. Umowa o pracę na okres próbny. Danuta Wojtaszek.
30+ dni temu w pup-mikolow.pl

Podobne oferty pracy: krawcowa wojewodztwo małopolskie

Krawiec/ Krawcowa

Interimax - Kraków, Małopolskie

Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: KRAWIEC/KRAWCOWA Miejsce pracy: Belgia Obowiązki: Szycie poszyć na kanapy.
30+ dni temu w Krakusik.pl

Krawiec/ krawcowa

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce - Szarów, Małopolskie

Produkcja seryjna. Szycie spódnic i spodni damskich. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Jerzy Bajdała.

Szwaczka / krawcowa

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu - Łęki, Małopolskie

Szycie odzieży na maszynach przemysłowych. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Lidia Żmudka. -----@splot.net.pl.
12 dni temu w pup-mikolow.pl

Praca dla Krawcowej Krawcowa Kraków - NAJLEPSZE WARUNKI...

Pracownia Krawiecka - Małopolskie

Umowa o pracę: TAK Elastyczne godziny: TAK Pracownia wykonuje przeróbki i szycie na miarę. Jeżeli jesteś krawcową, umiesz szyć, wykonywać przeróbki KONIECZNIE...

Krawiec (O)

Firma Handlowa"ARTO"s.c.Artur Bania Tomasz Grębski - Tarnów, Małopolskie

Zakres obowiązków: szycie firan, zasłon
4 dni temu w Tarnow

Krawiec (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie - Tarnów, Małopolskie

Szycie firan, zasłon. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Małgorzata Bania. ------@wp.pl.

Krawiectwo ciężkie

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach - Myślenice, Małopolskie

Szycie wózków dziecięcych. Umowa o pracę na czas określony. Ewa Suder.