Krawcową zatrudnię - pracownia krawiecka Q - Kraków ul...

Grzegórzki, Kraków, Małopolskie

Wyłącznie osoby z praktycznymi umiejętnościami. Szycie na miarę i przeróbki. Wymagana dyspozycyjność i dokładność. Zapraszam. Kontakt.
11/06/2014 w Krakusik.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: krawcowa kraków

Szwaczka tapicerki, krawcowa

Małopolskie

Zakres obowiązków: krojenie, szycie tapicerki; Wymagane doświadczenie zawodowe: 0.00. Szwaczka; Inne wymagania: mile widziane doświadczenie; Typ wykształcenia...
3 tygodnie, 6 dni temu w Rejobs

ulubione

Podobne oferty pracy: krawcowa zakres obowiązków

Krawiec

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY DORA DOROTA PLANTA - Rzozów, Małopolskie

Zakres obowiązków: szycie polarów, kurtek, odzieży roboczej.
1 tydzień, 1 dzień temu w tazamo.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: szwaczka krawcowa kraków

Krawiec Tapicerki

Zawiła Zbigniew Tapicerstwo - Stolarstwo - Wadowice, Małopolskie

Szycie tapicerki. Wykształcenie min. Podstawowe, umiejętność szycia tapicerki, mile widziane doświadczenie w szyciu tapicerki.
2 tygodnie, 2 dni temu w up.wadowice.pl

ulubione