Praca szycie w wojewodztwo małopolskie

1-15 z 62
ofert pracy

Sortuj wg
Data publikacji
Więcej filtrów

Przyjmę szycie cholewek!

Wadowice, Małopolskie

Witam! Zakład cholewkarski przyjmie szycie cholewek!
4 tygodnie, 1 dzień temu w mielec.lento.pl

Podobne oferty pracy: szycie cholewek

Przyjmę Szycie Cholewek

Kalwaria Zebrzydowska, Małopolskie

23/05/2016 w mielec.lento.pl

Szwaczka szycie pościeli

Agencja Pracy Natalia - Tarnów, Małopolskie

Zakres obowiązków: praca w zespole, wraz z innymi szwaczkami, szycie pościeli na łóżka oraz ręczników, praca z zachowaniem wysokiego standardu, kontrolowanie...

27/11/2015 w Trovit

Podobne oferty pracy: spawacz

Szwaczka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie - Kraków, Małopolskie

Szycie garniturów. Umowa o pracę na okres próbny. Krystyna Klicz.
1 tydzień temu w pup-mikolow.pl

Krawiec / krawcowa

Szycie mebli, renowacja mebli antycznych i współczesnych. Umowa o pracę na okres próbny. Kontakt Telefoniczny.
3 dni, 14 godzin temu w pup-mikolow.pl

Szwaczka

nowe Wadowice, Małopolskie

Szycie cholewek. Mile widziane wykształcenie zawodowe, min. 1 rok doświadczenia w szyciu cholewek.
19 godzin, 46 minut temu w up.wadowice.pl

Obuwnik

Szycie cholewek lub montaż obuwia. Umiejętności w zakresie szycia cholewek lub montażu i wykończeń obuwia, doświadczenie w zawodzie min. 1, 6 miesięcy.

Szwacz / Szwaczka

Elfrika - Kraków, Małopolskie

Szycie saszetek, kosmetyczek, torebek, toreb podróżnych, aktówek, itp. Ze skóry, eco skóry, codury, obsługa maszyn i urządzeń szwalniczych. Oferujemy: Stałą...
2 tygodnie, 2 dni temu w InfoPraca