Praca takko fashion

1-3 z 3
ofert pracy

Dodaj swoje CV Znajdź szybciej pracę!

Sprzedawca

Takko Fashion Polska - Wrocław, Dolnośląskie  +5 lokalizacji

Zadania: Aktywna sprzedaż najnowszych kolekcji odzieżowych Profesjonalna obsługa klienta Dbanie o ekspozycję towaru Obsługa kasy Wymagania: Wykształcenie min...
1 dzień temu w Praca.pl

Spam

Kierownik Zespołu

Takko Fashion Polska - Kluczbork, Opolskie

Zadania Odpowiedzialność za obroty i bieżąca analiza wskaźników sprzedaży Kierowanie zespołem pracowników, tworzenie atmosfery do efektywnej współpracy...
3 dni temu w Praca.pl

Spam

Sprzedawca

Takko Fashion Polska - Legnica, Dolnośląskie  +3 lokalizacje

3 dni, 3 godziny temu w praca.pl

Spam
x
Pokaż filtry
15 25 50
Nasze wyszukiwarki