Praca takko fashion

1-3 z 3
ofert pracy

Opublikuj Twoje CV - Znajdź szybciej pracę!

Kierownik Zespołu

Takko Fashion Polska - Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Firma Takko Fashion to niemiecka firma z trzydziestoletnią tradycją działająca z powodzeniem na terenie całej Europy. Dysponujemy ponad tysiącem sklepów...
5 dni, 10 godzin temu w pracuj.pl

ulubione

Sprzedawca

Takko Fashion Polska - Tarnów, Małopolskie  +2 lokalizacje

Zakres obowiązków: Aktywna sprzedaż najnowszych kolekcji odzieżowych Profesjonalna obsługa klienta Dbanie o ekspozycję towaru Obsługa kasy Wymagania...
3 dni, 18 godzin temu w praca.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: tarnów

Zastępca Kierownika Zespołu

Takko Fashion Polska - Leszno, Wielkopolskie

Firma Takko Fashion to niemiecka firma z trzydziestodwuletnią tradycją działająca z powodzeniem na terenie całej Europy. Dysponujemy ponad tysiącem sklepów...
4 dni, 10 godzin temu w pracuj.pl

ulubione
Pokaż filtry
15 25 50

Data publikacji

Miasto

Województwo

Wynagrodzenie miesięczne

Nasze wyszukiwarki