Tokarz

Janar Jan Rędziniak - Rzeszów, Podkarpackie

Obsługa oraz tokarek Wykonywanie detali na podstawie rysunków technicznych zgodnie z obowiązującą specyfiką produktu Specjalista Prosimy o dopisanie...
1 tydzień temu w pracuj.pl

ulubione

Tokarz

CONTI - Rzeszów, Podkarpackie

Tokarz, City: Rzeszów, Company: CONTI Sp.zo.o.
2 tygodnie, 1 dzień temu w PUP Rzeszow

ulubione

Tokarz CNC

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu - Mielec, Podkarpackie

Tokarz CNC tokarz CNC, Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony, Liczba godzin pracy w tygodniu: 40, Okres aktualności oferty: 2014-10-31
3 tygodnie temu w pup.mielec.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: cnc mielec

Tokarz-szlifierz

Instytut Energetyki - Boguchwała, Podkarpackie

Tokarz-szlifierz, City: Boguchwała, Company: Instytut Energetyki
22/07/2014 w PUP Rzeszow

ulubione

Podobne oferty pracy: tokarz rzeszów

Tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie

P.P.H.U. METALUSTIC S.C Piotr Krukowski, Tomasz Skupien - Przeworsk, Podkarpackie

Zakres obowiązków: praca na stanowisku tokarza/frezera obrabiarek sterowanych numerycznie. Wymagania: wymagane doświadczenie na stanowisku oraz odpowiednie...
2 tygodnie, 1 dzień temu w tazamo.pl

ulubione

Tokarz w metalu - Łowisko

Podkarpackie

Powrót do listy ofert Developed by Figo Mago at
19/08/2014 w praca.lezajsk.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: stanowiska tokarz

Kierowca kat. C

PPHU SPECJAŁ KRZYSZTOF TOKARZ - Podkarpackie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia; Wymagane doświadczenie zawodowe: 0.00. Kierowca samochodu ciężarowego; Typ wykształcenia: brak.
4 tygodnie, 1 dzień temu w Rejobs

ulubione