Oferty pracy w Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • bank pocztowy  3
  • ccc  3
  • gemini  3
Forma zatrudnienia
  • Kontrakt
  • Praca stała
  • Staż  53
  • Tymczasowa
Godziny pracy
  • Niepełny etat  10
  • Pełny etat  131
Doświadczenie
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Wynagrodzenie roczne
Do
Data publikacji
  • Ostatnia doba  15
  • Ostatni tydzień  210
  • Senior ServiceNow Developer (CMDB)

    cyclad Toruń, Kujawsko-Pomorskie

    Senior ServiceNow Developer (CMDB) Toruń Senior ServiceNow Developer (CMDB) Pracodawca Dodano 12.04.2024 PL24/IC/SERVICENOWDEV/REMOTE Project information: Locat
    8 dni temu w Talent.com

  • Senior QA Automation Engineer

    ZEN.COM Toruń, Kujawsko-Pomorskie  +4 lokalizacje

    We are open to hire people from Ukraine We're inviting you to work together on a tool that will help customers from all over the world manage their money with z
    Brutto/rok: 22 000 PLN
    3 dni temu w Talent.com

  • Senior Technical Product Manager ButterCMS team

    Tiugo Technlogoies Toruń, Kujawsko-Pomorskie  +7 lokalizacji

    We are the company that stands behind ButterCMS, an easy-to-use headless CMS with a blazing-fast API used by thousands of companies around the world. ButterCMS
    Brutto/rok: 27 000 PLN

  • Team Lead C# Net

    STATSCORE Toruń, Kujawsko-Pomorskie  +6 lokalizacji

    Statscore! We are one of the world's leading companies in the field of providing innovative products for the sports industry. We collect, organize and deliver h
    Brutto/rok: 33 600 PLN
    2 dni temu w Talent.com

  • Spawacz

    Metal Bis Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Toruń, Kujawsko-Pomorskie

    Spawanie konstrukcji stalowych metodą 135,141 Inne wymaganiawymagane doświadczenie w zawodzie min. 3 lata; znajomość rysunku technicznego, uprawnienia spawalnic
    Brutto/rok: 11 481 600 PLN
    6 dni temu w Hitpraca

  • Nauczyciel: historia - Doktorat - Toruń

    Superprof Toruń, Kujawsko-Pomorskie

    Firma W ciągu 7 lat Superprof stał się liderem na rynku prywatnych lekcji we Francji i Europie. Poprzez swój model biznesowy, Superprof oferuje alternatywę dla
    Brutto/rok: 105 984 PLN
    8 dni temu w Superprof

  • Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Profesjonalnych Oświ

    Ledolux Poland sp. z o.o Toruń, Kujawsko-Pomorskie  +12 lokalizacji

    Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Profesjonalnych Oświetlenia LED. Key Account Manager Toruń, Kujawsko-Pomorskie Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i P

  • Buisness Analyst

    Altimetrik Poland Toruń, Kujawsko-Pomorskie  +4 lokalizacje

    Altimetrik Poland is a digital enablement company. In an agile way, we deliver bite-size outcomes to enterprises and startups from all industries, to help them
    Brutto/rok: 28 000 PLN
    6 dni temu w Talent.com

  • Senior Data Scientist

    Altimetrik Poland Toruń, Kujawsko-Pomorskie  +7 lokalizacji

  • Manager Zespołu i Procesów

    SZKOŁA W CHMURZE Toruń, Kujawsko-Pomorskie

    Manager Zespołu i Procesów Torun, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship Manager Zespołu i Procesów Toruń Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska Miejsce pracy:
    4 dni temu w Talent.com

  • Scejalista ds. zakupów

    PRZEDSĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE "AGAD" SP.Z O.O Toruń, Kujawsko-Pomorskie

    Aktywne poszukiwanie dostawców. Negocjowanie warunków zakupu z dostawcami. Analiza zapotrzebowania materiałowego. Zapewnienie dostępności, materiałów i sprzętu

  • Nauczyciel: czytanie i pisanie - Szkoła podstawowa - Toruń

    Brutto/rok: 114 816 PLN
    2 dni temu w Superprof

  • Developer PHP

    RavenDB Toruń, Kujawsko-Pomorskie

    Technologies-expected: PHP WordPress TypeScript JavaScript HTML technologies-optional: Git PHPStorm CSS SCSS responsibilities: Rozwój aplikacji webowych bazując
    Brutto/rok: 15 000 PLN

  • Senior Project Manager (instalacje teletechniczne, elektrycz

    ManpowerGroup Toruń, Kujawsko-Pomorskie

    Senior Project Manager (instalacje teletechniczne, elektryczne) Torun, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship Senior Project Manager (instalacje teletechniczne, elektr

  • Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej

    Synevo Toruń, Kujawsko-Pomorskie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykształcenie wyższe kierunkowe; Czynne prawo wykonywania zawodu; Znajomość procedur laboratoryjnych; Doskonałe umiejętności analityczne; Bar
    5 dni temu w Talent.com

  • Interactive/Experience Designer

    TeamQuest Toruń, Kujawsko-Pomorskie  +6 lokalizacji

    Our client is a rapidly growing educational company that has been offering a wide range of online courses since 2011, supporting the development of skills essen
    Brutto/rok: 16 600 PLN

  • Kucharz

    Toruń, Kujawsko-Pomorskie

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie ustalała z właścicielem menu. Dania z zakresu kuchni marokańskiej lub egipskiej w restauracji, a nastepnie będzie prz

  • Nauczyciel: rosyjski - Technikum - Toruń

    Brutto/rok: 110 400 PLN

  • UX/UI Designer

    TeamQuest Toruń, Kujawsko-Pomorskie  +7 lokalizacji

    Dla naszego klienta, firmy, która z pasją tworzy najwyższej jakości kursy poprzez platformę edukacyjną poszukujemy osoby na stanowisko UX/UI Designer z grafiką

  • IT Project Manager ERP

    Brand New Galaxy Toruń, Kujawsko-Pomorskie  +5 lokalizacji

    IT Project Manager (ERP) Company: Brand New Galaxy Location: Warsaw/Poznań hybrid/remotely from Poland Company description: Brand New Galaxy (BNG) is an agency
    7 dni temu w Talent.com

  • Kierownik ds. sprzedaży produktów informatycznych

    VOBACOM sp.z o.o. Toruń, Kujawsko-Pomorskie

    Twój zakres obowiązków nadzorowanie pracy zespołu sprzedażowego, w tym rekrutacja, szkolenia, motywowanie i ocenianie pracowników określanie celów sprzedażowych

  • IT Manager

    Grape Up Toruń, Kujawsko-Pomorskie  +1 Lokalizacja

    Grape Up helps some of the biggest brands in the world change the way they deliver software and build cloud-native applications. We navigate their journey to th
    Brutto/rok: 23 000 PLN

  • Spawacz tig

    Technical Toruń, Kujawsko-Pomorskie

    Prace spawalnicze przy produkcji maszyn, urządzeń i konstrukcji metalowych dla branży spożywczejInne wymagania[Inne: doświadczenie na stanowisku Spawacza TIG. U

  • Project Manager ze znajomością języka koreańskiego

    LeasingTeam Group Toruń, Kujawsko-Pomorskie  +15 lokalizacji

    LeasingTeam Professional supports Polish and global enterprises in sourcing key talent and in human resources management. The Agency specializes in permanent re
    3 dni temu w jobdesk.pl

  • Kierownik Wytwarzania Oprogramowania

    Twój zakres obowiązków nadzór nad procesem wytwarzania oprogramowania od etapu analizy i projektowania do testowania i wdrożenia planowanie i koordynacja działa

X

Bądź pierwszy, który otrzyma najnowsze ogłoszenia dla toruń

1 2 3 4 5 Następna »

Włącz powiadomienia

Preferencje

Google Analytics

Reklamy Google