Modelarz 3D - Łódź

Circus Digitalis - Łódź, Łódzkie

Circus Digitalis – wydawnictwo cyfrowe specjalizujące się w interaktywnych publikacjach 3D z dziedziny sztuk wizualnych i designu poszukuje osoby do...
3 tygodnie, 3 dni temu w InfoPraca

Przedstawiciel Handlowy / Telemarketer

Explanator

Opis stanowiska pracy: Wydawnictwo Explanator poszukuje Przedstawicieli Handlowych/Telemarketerów w Poznaniu do współpracy przy projektach wydawniczych i...
5 dni, 19 godzin temu w jobmatch.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Warząchewka Polska, Kujawsko-Pomorskie

Firma szkoleniowa i wydawnictwo JulaMedia poszukuje Specjalistów ds... Serdecznie zapraszamy do współpracy!
16/07/2014 w rozglos.net

Podobne oferty pracy: wydawnictwo wojewodztwo kujawsko-pomorskie

Otrzymuj nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!
Pokaż filtry
Liczba wyników na stronę: 15 25 50

Data publikacji

Miasto

Województwo

Wynagrodzenie miesięczne

Doświadczenie

+ Zobacz wszystkie filtry

Statystyki pracy związane z przedstawiciel handlowy:

Nasze wyszukiwarki