Praca wykształcenie fryzjera

1-5 z 5
ofert pracy

Fryzjer

SALON FRYZJERSKI IZMAR Bachula Wiesława - Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Zakres obowiązków: fryzjerstwo damskie i męskie, konieczne wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na stanowisku fryzjera.
1 dzień, 19 godzin temu w tazamo.pl

ulubione

Fryzjer

PPHU "OSTATNI DZWONEK" - Słubice, Lubuskie

Wykształcenie gimnazjalne, dyplom fryzjera, mile widziane doświadczenie zawodowe. Ilość wolnych etatów: 2.
15/09/2014 w pupslubice.pl

ulubione

Podobne oferty pracy: wykształcenie gimnazjalne

Fryzjer/ka

Firma Handlowo-Usługowa Beata Stanisławska - Tychy, Śląskie

Wykształcenie zawodowe, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane doświadczenie w pracy fryzjera/ki, umiejętności związane z...
2 tygodnie temu w PUP Tychy

ulubione